Kubki, długopisy czy pendrivy to nie jedyne pomysły na gadżety reklamowy. Idealnie w tej roli spisują się także świece z nadrukiem. Stanowią one pożyteczny upominek o nieprzeciętnych walorach estetycznych. Taka świeca staje się dekoracją w domu, na którą patrzą każdego dnia domownicy i odwiedzający ich goście. Z całą pewnością warto umieścić na świeczce logo firmowe, co zwiększy świadomość marki. Jest to także sposób na budowanie pozytywnego wizerunku.

Świece z nadrukiem skuteczną formą reklamy

Nie ma chyba domu, w którym nie byłoby przynajmniej jednej świecy. Obecnie nie służy ona jedynie jako źródło światła i nastrojowego ciepła, ale pełni także funkcję dekoracyjną. Kolorowe i zapachowe świeczki królują wręcz w niemalże każdym pomieszczeniu. Jest to praktyczna ozdoba, która zawsze jest mile widziana.

Warto to wykorzystać i przydzielić świeczce jeszcze jedną funkcję – reklamową. Wystarczy umieścić na niej nadruk z logo firmy, aby świeczka stała się mobilną formą reklamy. Takie upominki można wręczać zarówno potencjalnym, jak i stałym klientom oraz swoim kontrahentom.

Jest to znacznie bardziej kreatywny pomysł niż rozdawanie przeciętnych długopisów, kubków czy też smyczy do kluczy. Taki unikalny prezent z całą pewnością zostanie miło zapamiętany, a firma zrobi na odbiorcy dobre pierwsze wrażenie.

Świeczka z nadrukiem łączy w sobie funkcję użyteczną i reklamową. Wystarczy ładnie ją opakować i stanowi wyjątkowy upominek. Obdarowana osoba będzie czuła się ważna i doceniona, co wpływa pozytywnie na relacje pomiędzy firmą a klientem. Wręczenie wartościowego gadżetu reklamowego jest także skutecznym sposobem na budowanie zaufania do marki.

Przy zamówieniu większej ilości gadżetów firma może sporo zaoszczędzić, dzięki czemu promowanie biznesu jest stosunkowo niedrogie. W zależności od firmy produkującej świece, mogą zostać estetycznie zapakowane w celofan, przezroczystą tubę czy też pudełko oraz przyozdobione elementami w postaci wstążki, brokatu czy też rafii. Każdy przedsiębiorca powinien zadbać o to, aby wręczane przez firmę upominki były estetyczne i wysokiej jakości.

Podziel się