Nie ma wątpliwości, że usługi kurierskie wiodą prym w branży przesyłek. Świat przesyłek kurierski jest dziś bardzo ceniony, gdyż to za jego pośrednictwem funkcjonuje wiele firm małych i dużych chcących by ich produkty były w różnych miejscach.

Każdy kto raz spróbuje wysłać swoją przesyłkę na drugi raz się nie zastanawia tylko korzysta z usług firm kurierskich. Kwesta jest tylko w wyborze odpowiedniego przewoźnika. Dzięki wielu firmom pośredniczącym w wyborze przewoźnika, jesteśmy w stanie odpowiednio dopasować do siebie poszczególne możliwości wysłania przesyłki. Jedną z pośród wielu firm jest właśnie firma lepszykurier.pl.

Szybkość i profesjonalizm firm kurierskich.

Nie ma wątpliwości, że solidna firma charakteryzować się musi otwartością na nowe trendy. Chcąc osiągać sukcesy w branży przesyłek kurierskich należy dokładnie przemyśleć strategię działania i wdrożyć w życie konkretne rozwiązania, które pomogą w osiągnięciu sukcesu. Z taką właśnie ofertą klienci mają do czynienia na stronie lepszykurier.pl. W firmie zatrudnieni są tylko i wyłącznie specjaliści w swojej dziedzinie. Z każdym tygodniem zyskują dodatkowe doświadczenie i starają się je wykorzystywać dla dobra klientów. Tanie i szybkie przesyłki kurierskie są jak najbardziej możliwe do zrealizowania, należy jedynie zaufać solidnej marce.

Współpraca z najlepszymi przewoźnikami

W pierwszej kolejności należy zaznaczyć, iż oferta skierowana jest zarówno do indywidualnych osób jak i przedsiębiorstw. Każdy ma do dyspozycji wiele możliwości dotyczących wysyłki przesyłki. Co warte podkreślenia na stronie lepszykurier.pl bez problemu można zrealizować zamówienia odnoszące się do różnego rodzaju palet.

Nie da się ukryć, że czasami konieczne jest w tym celu skorzystanie z kuriera i właśnie dlatego podobne propozycje zostały uwzględnione w bieżącej działalności firmy. Istotnym elementem jest tutaj współpraca z najlepszymi przedsiębiorstwami funkcjonującymi w branży kurierskiej takimi przewoźnikami jak m.in.: FEDEX, DPD,, GLS, DHL CZY INPOST.

Na lepszykurier.pl spokojnie można przeanalizować wszystkich dostępnych przewoźników i dokonać ostatecznego wyboru. Być może swoją rolę odegra w tym przypadku cena usługi lub jej szybkość, w każdym razie to klient ma pełne prawo wskazać takiego kuriera, któremu zlecone zostanie dostarczenie przesyłki lub palety pod wskazany adres.

Serwis lepszykurier.pl obsługuje, również paczkomaty inpost oraz paczka w Ruchu. Przesyłki mają różne rozmiary począwszy od małych kopertowych po paletowe. Przesyłki są transportowane zarówno w kraju jak i za granicę w takie kierunki jak m.in.:

 • przesyłki do Włoch
 • przesyłki do Danii
 • przesyłki do Luksemburga
 • przesyłki do Szwecji
 • przesyłki do Anglii
 • przesyłki do Francji
 • przesyłki do Estonii
 • przesyłki do Łotwy
 • przesyłki do Słowenii
 • przesyłki do Czech
 • przesyłki do Niemiec
 • przesyłki do Belgii
 • przesyłki do Finlandii
 • przesyłki do Monako
 • przesyłki do Grecji

oraz wiele innych kierunków, również do USA i Chin.

Przesyłki zagraniczne cieszą się coraz większą popularnością. Transport palet czy paczek to taka dziedzina, gdzie występuje coraz więcej zleceń. Lepszy kurier ma za zadanie wywiązać się z przyjętych zobowiązań i czyni to najlepiej jak tylko potrafi.

Przesyłki docierają na miejsce w coraz krótszym czasie, ponieważ pracownicy firm kurierskich starają się z całych sił i cechują się dużą odpowiedzialnością. Taka postawa zasługuje na najwyższe uznanie i wypada mieć nadzieję, że tanie przesyłki kurierskie cały czas zyskiwać będą na znaczeniu.

Sprawna realizacja zamówień kluczem do sukcesu

Wszystkie powierzone firmie przesyłki od razu są realizowane. Aby zamówić kuriera trzeba jedynie wypełnić prosty formularz na stronie lepszykurier.pl, a następnie dokonać zapłaty. W tym celu można skorzystać z szybkich opcji internetowych.

Po załatwieniu tych formalności pozostaje już jedynie wydrukować list przewozowy i umówić się z wybranym kurierem w celu odebrania przez niego przesyłki. Jeśli ktoś będzie miał jakiekolwiek wątpliwości czy pytania, to zawsze istnieje możliwość telefonicznego lub mailowego kontaktu z firmą.

Jeżeli przesyłki zaginie, uszkodzi się lub jeśli chcemy ja zareklamować serwis lepszykurier.pl pomoże nam. Wszystkie kwestie są szybko załatwiane, tak by klienci mogli sprawnie zrealizować usługę kurierską. Należy tylko pamiętać o poprawnym zapakowaniu przesyłki.

Oczekiwanie na pojawienie się kuriera nie potrwa długo, a paczka bez zbędnej zwłoki dotrze do adresata. Pamiętajmy także że serwis lepszykurier.pl posiada dodatkowe możliwości nadawania przesyłki. Są to między innymi: usługi pobraniowe w tym pobranie ekspres, ubezpieczenie przesyłki, awizacja telefoniczna, zwrot dokumentów czy też powiadomienie mailowe.

Te usługi są dodatkowo płatne, lecz czasami niezbędne.  Skorzystanie z tanich usług kurierskich dostępnych na lepszykurier.pl to pewność i gwarancja sprawnego transportu palety lub przesyłki.

Obsługa klienta indywidualnego oraz firmy

Serwis lepszykurier.pl obsługuje zarówno klienta indywidualnego, małe, średnie i duże firmy. W zależności od ilości przesyłanych przesyłek oferujemy cenniki indywidualne dopasowane do potrzeb każdego klienta. Istnieje możliwość rozliczeń miesięcznych bez deklaracji ilości przesyłek.

Na koniec miesiąca wystawiana jest faktura VAT z datą zapłaty. Można również skorzystać z formy płatność Dotpay. To klient decyduje jaka forma jest dla niego korzystniejsza i bardziej opłacalna.

Oferujemy również Państwu materiały potrzebne do przesłania przesyłki a są to m.in.:

 • folio paki
 • koperty papierowe
 • folie na listy przewozowe
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Podziel się