Niesamowita historia Łukasza – Pana Drożdżowego z TikToka, który w sowim sklepie internetowym sprzedaje domowe ciasta z dostawa do domu.

Bez wsparcia mojej żony i córek, prawdopodobnie nadal zmagałbym się z alkoholizmem i rosnącymi długami. Jednak dzięki dziennej terapii i społeczności, która jest ze mną na TikToku, zdołałem rozwinąć nowo odkrytą pasję, jaką jest pieczenie ciast. Setki ludzi śledzą każdą moją transmisję na żywo, którą prowadzę na moim kanale na TikToku – https://www.tiktok.com/@drozdzowe.

https://www.tiktok.com/@drozdzowe/video/7163251642995870982

Gdybym nie zaczął prowadzić TikToka, nie sprzedawałbym swoich produktów. Ta platforma była kluczowa w rozwoju biznesu jakim jest drozdzowe.com i pozwoliła mi zostać pierwszą firmą w Polsce, która prowadzi transmisje na żywo i sprzedaje domowe wypieki poprzez TikTok. Jest to dla mnie wielki sukces!

Jednak moje życie nie zawsze było tak kolorowe – przez wiele lat byłem alkoholikiem. W pewnym momencie zrozumiałem, że nie mogę dłużej tak żyć i zdecydowałem się na leczenie. To właśnie wtedy odkryłem, że pieczenie chlebów i ciast może być pomysłem, który zapewni mi zarówno utrzymanie, jak i dobre relacje z najbliższymi.

@drozdzowe

🍀🍀 PROSZĘ WYSŁUCHAJ DO KOŃCA 🍀🍀🍀 #pomoc #wsparcie #ciasta #drozdzowe #viral #live #wypieki #przepisy

♬ Patah Hati – Nciv GK

Po zakończeniu terapii dziennej okazało się, że moja firma i finanse znajdują się w fatalnym stanie. Dlatego też moim celem jest sprzedanie 30 tysięcy ciast. Taka ilość pozwoli mi na spłacenie wszystkich moich długów i wyjście na prostą.

Dzięki prężnie rozwijającemu się kanałowi na TikToku mój cel jest w zasięgu ręki. W ciągu kilku miesięcy zaobserwowało mnie ponad 30 000 osób, a na codziennych transmisjach na żywo gromadzi się po kilkaset osób.

Choć dostawa produktów spożywczych do domu nie jest jeszcze powszechnym nawykiem wśród konsumentów, to moje ciasta cieszą się ogromną popularnością.

Wygląda na to, że mój domowy biznes to był strzał w dziesiątkę, bo w ciągu zaledwie dwóch miesięcy wpłynęło już 500 zamówień! Popularność ta wydaje się wynikać w dużej mierze z faktu, że wypieki są lubiane i polecane przez internautów.

Zamówienia na ciasta można składać na stronie www.drozdzowe.com

Podziel się