Zapewne jak każdy, także i Ty planujesz zmienić coś w swoim życiu w nadchodzącym roku lub wyznaczyć sobie nowe cele. A cel zapisany to cel zrealizowany, dlatego warto pomyśleć o planerze, który pozwoli Ci rozpisać na kartkach cały rok 2021.

Jak powinien wyglądać planer na rok 2021?

Każdy z nas ma inne preferencje co do prowadzenia swojego planera, a to dlatego, że nie ma dwóch jednakowych osób, które żyłyby tym w tym samym tempie, realizowały te same zadania i w identyczny sposób planowały wolny czas.

Studia, biznes, finanse, aktywność fizyczna czy własne zróżnicowane projekty – te wszystkie aspekty wymagają nieco innego rozplanowania, dlatego warto wybrać organizer, który pomoże w jak najlepszy sposób zorganizować swój sprawy.

W zależności od tego, jakie masz preferencje, plany, postanowienia, jaki tryb życia prowadzisz i co zajmuje Ci najwięcej czasu, optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie może okazać organizer dzienny lub tygodniowy. Obydwa rozwiązania zaoferuje Ci planer 2021 od Make It Easy.

Jak wygląda planer dzienny 2021?

Jeżeli Twój plan obowiązków, spotkań lub różnych aktywności jest bardzo napięty i nie sposób ogarnąć go bez rozpisania w notesie, planer dzienny okaże się dla Ciebie zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem.

Znajdziesz w nim bowiem miejsce na szczegółowe rozpisanie każdego dnia – nic innego nie pozwoli Ci mieć pod kontrolą wszystkich dni w roku pod kątem zawodowym i prywatnym. Planery dzienne mają oczywiście pogląd tygodniowy czy roczny, dlatego możesz notować w nich również mniej określone plany lub plany dalekosiężne, np. wakacje czy remont mieszkania.

Planer tygodniowy 2021 – dla mnie zabieganych

Nie każdy musi skrzętnie rozpisywać każdy kolejny dzień, ponieważ wielu z nas ma ustalony porządek każdego dnia. Jednak każdemu “wpadają” różne spotkania – czy to zawodowe, czy wizyty u lekarza, fryzjera i wiele innych. W takim wypadku skuteczne planowanie w zupełności umożliwia planer tygodniowy, w którym możesz zapisywać mniej sprecyzowane lub odległe w czasie plany.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze planera na 2021?

Pamiętaj o tym, że planer ma towarzyszyć Ci przez cały rok, a bardzo często będziesz nosić go w torebce czy plecaku przez cały czas. Dlatego powinien być solidnie wykonany w formie książkowej lub kołonotatnika.

Przyda się też kieszonka na dokumenty, np. na wizytówki, które podczas spotkania włożysz do planera, dając w ten sposób swojemu kontrahentowi do zrozumienia, że kontakt z nim jest dla Ciebie ważny. Wreszcie przydadzą się specjalne rubryki, np. na finanse, aktywność fizyczną czy dobre nawyki.

To wszystko zapewnią Ci planery marki Make It Easy, które występują też w zróżnicowanych wariantach wizualnych, co pozwoli Ci dopasować je własnego stylu.

Podziel się