Biuro wirtualne staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Wiele firm z powodu pandemii przestało wynajmować powierzchnię biurową i przeszło na stałe na tryb zdalny. Inne biura zrezygnowały z wynajmu budynków na rzecz spotkać wirtualnych i okresowego wynajmu sali konferencyjnych podczas spotkań z klientem.

Czy oprócz przedsiębiorców ktoś jeszcze może skorzystać z usługi wynajmu wirtualnego biura? Przekonaj się!

Praca zdalna – pierwsza w kolejności

Home office to nie tylko motywator – obecnie jest to typowy sposób pracy, zaraz obok biurowego modelu. Zdalnie pracują nie tylko osoby, których firmy proponują wprowadzenie tego typu pracy, ale też freelancerzy.

Freelancerem jest też osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą i wykonującą zlecenia dla różnych firm. Samodzielnie dba ona o swoje ubezpieczenie i emeryturę. Z freelancingiem wiąże się elastyczny czas pracy, dowolność w wyborze projektu, brak nadzoru, ale też biuro wirtualne w Warszawie. Śródmieście to miejsce, a którego terenie warto wynająć adres, który będzie pełnił funkcję reprezentacyjną. W ten sposób łatwiej się wyróżnić spośród innych osób, które rywalizują o zlecenie w danej firmie.

Freelancerem może zostać osoba z dowolnej branży. Przykładowo, może nim być księgowy, copywriter, a nawet headhunter. Świadczenie usług bez konieczności wynajmowania powierzchni biurowej jest niezwykle wygodne – wystarczy jedynie telefon, komputer i dostęp do Internetu. Reprezentacyjny adres zapewni Ci biuro wirtualne w centrum Warszawy. Dzięki niemu zarejestrujesz firmę i jednocześnie zareklamujesz swoja działalność!

Mieszkasz za granicą?

Jeśli mieszkasz za granicą i potrzebujesz adresu, biuro wirtualne to świetny pomysł. Przypisany Ci adres korespondencyjny wykorzystasz nie tylko w dokumentacji, ale również do innych czynności. Pracownicy biura wirtualnego odbiorą Twoje listy i maile, powiadomią Cię o nowych wiadomościach, a nawet przeskanują lub wydrukują odpowiednie dokumenty.

Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie biuro wirtualne – w przypadku takiej potrzeby, niektóre z nich oferują też usługi księgowych lub wynajem sali konferencyjnych. Atrakcyjne ceny to dodatkowa zaleta usługi – możesz liczyć na wsparcie już od 30 PLN miesięcznie! Sprawdź, ile zyskasz z każdym pakietem – masz do wyboru mnóstwo opcji!

Podziel się