Pieczątki tabelaryczne wykorzystywane w księgowości są największe z dostępnych na rynku. Ich duże rozmiary pozwalają zawrzeć na nich sporo informacji w skondensowanej i przystępnej formie. W związku z czym znacznie przyspieszają pracę.

Tabelaryczne pieczątki Gliwice – z szablonu lub na specjalne zamówienie

Stemple tabelaryczne, zwane również finansowymi czy księgowymi można zamówić wybierając z dostępnych gotowych szablonów lub według indywidualnego projektu. Na stemplu można zamieścić wiele istotnych informacji czy specjalnej adnotacji typu : potwierdzono zgodność z oryginałem” lub “sprawdzono pod względem formalno – rachunkowym” czy choćby “wpłynęło dnia”.

Księgowe pieczątki Gliwice można więc dowolnie dostosować do indywidualnych preferencji i potrzeb. Sprawdzają się w miejscach, gdzie powstają duże ilości różnego typu dokumentów, faktur czy rozliczeń.

Pieczątki automatyczne lub tradycyjne

Pieczątki tabelaryczne Gliwice można zamówić w postaci tradycyjnych stempli bądź pieczątek automatycznych. Wybór formy pieczątki finansowej jest uzależniona nie tylko od indywidualnych preferencji, ale także od treści zamieszanych na stemplu.

Pieczątki automatyczne są niezwykle wygodne, ekonomiczne i szczególnie polecane do dużej eksploatacji. Jedak nie zawsze obszerne teksty cechuje wysoka jakość odbicia oraz czytelność.
Pieczątki tabelaryczne Gliwice mogą być również wykonane z w sposób tradycyjny – w postaci drewnianego lub plastikowego stempla, którego przed użyciem należy namoczyć w poduszce z tuszem.

Pieczątki flash

Innym rodzajem pieczątek finansowych są stemple typu flash. Wyróżniają się tym, że powstają w technologii błyskowej. Wrażliwa na podczerwień gumka mikroporowata jest naświetlana w maszynie błyskowej. Technologia ta pozwala umieszczać na pieczątce nawet bardzo małe elementy i otrzymać gotową formę w krótkim czasie.

Idealnie sprawdzają się w roli pieczątek tabelarycznych ponieważ zapewniają wysoki komfort obsług, wysoką jakość odbicia, a przy ty dobrze się prezentują i są bardzo wydajne.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Podziel się