Oxandrolone jest ulubionym produktem dziewcząt i kobiet, które chcą stracić dodatkowe kilogramy tłuszczu. Dlaczego oxandrolon dla dziewczyn? Ponieważ jest umiarkowanym anabolikiem, o minimalnym działaniu androgenicznym (warto mieć to na uwadze).

Również wpływ na wątrobę tego anabolika jest minimalny. Jedno z badań pokazuje, że przyjmowanie oxandrolonu w dawce do 20 mg przez 10 tygodni ma minimalny wpływ na podwyższenie enzymów wątrobowych. Informacje w tym artykule są podane wyłącznie w celach informacyjnych, bez wezwania do działania.

Przy minimalnych dawkach nie stwierdzono żadnych działań niepożądanych – wynika z opinii dziewczyn. A sam oxandrolon jest sterydem „bezpiecznym” dla kobiet, nie aromatyzuje i nie może wywołać ginekomastii, gdyż jest pochodną dihydrotestosteronu (DHT).

Ale, gdy tylko podniesiemy dawkę do wysokiego poziomu, napotykamy wiele skutków ubocznych zarówno u dziewczyn, jak i u mężczyzn. I objawiają się one inaczej u obu płci. Oxandrolone ma najlepsza cena w Polsce w naszym internetowym sklepie sportowym. Możesz przekonać się o tym sam, odwiedzając naszą stronę internetową!

Skutki stosowania u kobiet

Oxandrolone ma następujące pozytywne efekty u dziewcząt

  • Zwiększa definicję mięśni, sprawia, że ciało jest piękniejsze i trymowane
  • wzrost siły i wytrzymałości
  • Szybka utrata nadmiaru złogów tłuszczowych, które przy odpowiedniej diecie nie powrócą
  • Zwiększenie poziomu somatotropiny (która pobudza proces spalania tłuszczu)

Wszystkie te pozytywne efekty są osiągane w połączeniu z odpowiednią dietą i dobrze wyważoną rutyną treningową, która powinna być opracowana przed użyciem sterydu. Bardzo ważne jest, aby ćwiczyć dyscyplinę, aby uzyskać najlepsze wyniki i swoje cele. Dodatkowo przyjmuj kompleks witamin i minerałów, utrzymuj równowagę wodną, przyjmuj kwasy omega 3-6-9 z lecytyną. Omegas są również zalecane do stosowania po kursie z oxandrolone. Ważne jest, aby w okresie stosowania sterydów urozmaicić swoją dietę o pokarmy wysokobiałkowe.

Polecamy wypróbować jeden z najlepszych obecnie inhibitorów aromatazy – anastrozol. Możesz anastrozol kup online w Polsce z pomocą naszego internetowego sklepu z aptekami sportowymi.

Jak przyjmować oksandrolon

Dawkowanie robocze dla dziewcząt to 10-20 mg oxandrolonu dziennie, czas trwania cyklu nie powinien przekraczać czterech tygodni, po czym następuje terapia po zakończeniu cyklu, która z naturalnych powodów będzie się różnić od tej u mężczyzn.

Tabletki lub kapsułki należy stosować między posiłkami lub 15-20 minut po posiłku, popijając dużą ilością wody. W przypadku problemów z układem pokarmowym, oxandrolon powinien być przyjmowany bezpośrednio po posiłku.

Podziel się