W dzisiejszych czasach nikomu nie trzeba udowadniać, jak ważne jest umiejętne posługiwanie się językiem angielskim. Znając go, w bardzo łatwy sposób można się swobodnie komunikować z rówieśnikami, nauczycielami, czy rodziną za granicą. W przyszłości jest się w stanie samodzielnie podróżować w najdalsze zakątki świata, a także znaleźć bardzo dobrze płatną pracę i to nie tylko w swojej ojczyźnie.

 

Naukę angielskiego zdecydowanie trzeba zacząć już od najmłodszych lat. To najlepszy czas na opanowanie rodzimego języka, jak i pogodzenie go z tym obcym. Dobrym rozwiązaniem jest wprowadzenie u dziecka odpowiednich pomocy dydaktycznych, które ułatwią mu zdobywanie wiedzy. Nie wiesz, które wybrać, aby nauczyć je podstaw nawet podczas wspólnej zabawy w domu? Świetnym rozwiązaniem są karty edukacyjne, z którymi Twoje dziecko bardzo dobrze przygotuje się do zajęć w szkole. Poznaj ich zalety już teraz!

Ty także planujesz wprowadzić naukę języka angielskiego u swojej pociechy we wczesnym etapie dzieciństwa? To genialny pomysł! Już teraz możesz ją nauczyć słówek związanych ze szkołą, wizytą u lekarza, czy wyjazdem na wieś w bardzo przyjemny sposób. Ułatw dziecku to zadanie i zaopatrz się w karty edukacyjne do nauki angielskiego, z których możesz korzystać podczas:

  • śpiewania piosenek,
  • czy oglądania wspólnie kreskówek.

We wczesnym dzieciństwie u maluchów kształtuje się aparat mowy – bardzo łatwo przyswajają one wszystkie głoski, które są całkowicie odmienne od tych spotykanych w języku polskim. Takie działanie sprawi, że podczas lekcji w szkole Twoje dziecko nie będzie miało żadnych problemów z wymową takich wyrazów jak:

  • teeth
  • – zęby,
  • sheep
  • – owca,
  • thumb
  • – kciuk.

Karta edukacyjna Części ciała – zdj. sklepkujonek.pl

Karty edukacyjne angielski w obrazkach to sama przyjemność. Taka nauka poprzez zabawę pokaże także dziecku, że zdobywanie wiedzy nie jest przykrym obowiązkiem. W ten sposób nie wywrzesz na nim żadnej presji, a nawet zaszczepiasz w nim chęć do poznawania kolejnych zagadnień. Szczególnie sprawdzi się to, gdy dziecko pójdzie do szkoły – język angielski będzie mu się kojarzył z czymś, co już zna.

 

Wygodny format plansz edukacyjnych jest ich dodatkowym atutem. Bez problemu zmieszczą się w szkolnym plecaku, dzięki czemu mały uczeń będzie mógł je zabrać ze sobą i korzystać z nich w ramach powtórki przed lekcją.

Cena kart edukacyjnych do angielskiego jest bardzo niska, a zainwestowanie w nie już teraz przyniesie szereg korzyści na przyszłość – w tym również tych materialnych. Opanowanie przez dziecko materiału z angielskiego w tak młodym wieku wiąże się z tym, że zbędne mu będą takie dodatkowe zajęcia jak korepetycje, czy kursy.

Karty edukacyjne do angielskiego wsparciem dla dziecka

Jak widzisz plansze edukacyjne mogą być niezwykle motywujące. Podarowane już małemu dziecku sprawią, że oswoi się ono z angielskim, a także z uśmiechem na twarzy zacznie naukę języka w szkole. Z kartami edukacyjnymi nie straszny mu będzie egzamin ósmoklasisty, czy matura. To inwestycja w rozwój dziecka, która przynosi ogromne efekty.

eMarketing może być prosty - Akademia eMarketingu
Podziel się