Powitania.pl to bank głosów, który zajmuje się realizacją profesjonalnych nagrań lektorskich. W ofercie znaleźć można m.in. spoty reklamowe dla radia i telewizji, zapowiedzi telefoniczne, audiobooki czy nagrania dla zastosowań multimedialnych oraz sieci handlowych. Powitania.pl współpracuje z najlepszymi lektorami polskimi i zagranicznymi, oferując swoje usługi w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Oferta firmy Powitania.pl

Powitania.pl to firma z Lublina, która realizuje nagrania lektorskie już od ponad dekady. Baza głosów lektorskich firmy jest nieustannie rozwijana. W ofercie znaleźć można zarówno popularnych lektorów, jak i świeże, nieznane szerzej głosy. Powitania.pl zajmuje się komunikacją głosową na potrzeby internetu, telekomunikacji oraz prezentacji o charakterze multimedialnym. Poza bogatą ofertę lektorską, firma dostarcza także autorskie nagrania muzyczne.

Zalety współpracy

Powitania.pl to firma, która dysponuje profesjonalnym studiem nagrań. Pracownicy oferują kompleksową pomoc w redagowaniu tekstów przeznaczonych do odczytania przez lektora oraz rejestracji w formie audio. W firmie Powitania.pl nie są stosowane żadne opłaty abonamentowe za usługi – zamiast tego klient uiszcza niewielką opłatę jednorazową. Zaletą współpracy jest także błyskawiczny czas realizacji zamówienia, maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych.

Możliwość dodania własnego głosu lektorskiego

Baza głosów lektorskich Powitania.pl zachęca wszystkich chętnych do dodania własnego głosu. Po dokonaniu rejestracji w serwisie, wystarczy podać imię i nazwisko, a następnie określić parametry dotyczące wieku, zastosowania głosu oraz znajomości języków. Aplikacja w formie przesłanego dema lektorskiego mp3 rozpatrywana jest w ciągu zaledwie kilku dni.

Powitania.pl zachęcają do współpracy także dostawców rozwiązań PBX/IVR, serwisantów sprzętu komputerowego oraz operatorów telekomunikacyjnych, zainteresowanych możliwością posiadania banku głosów we własnym serwisie www. Baza głosów udostępniana jest bezpłatnie.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Podziel się