Powitania.pl to bank głosów, który zajmuje się realizacją profesjonalnych nagrań lektorskich. W ofercie znaleźć można m.in. spoty reklamowe dla radia i telewizji, zapowiedzi telefoniczne, audiobooki czy nagrania dla zastosowań multimedialnych oraz sieci handlowych. Powitania.pl współpracuje z najlepszymi lektorami polskimi i zagranicznymi, oferując swoje usługi w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Oferta firmy Powitania.pl

Powitania.pl to firma z Lublina, która realizuje nagrania lektorskie już od ponad dekady. Baza głosów lektorskich firmy jest nieustannie rozwijana. W ofercie znaleźć można zarówno popularnych lektorów, jak i świeże, nieznane szerzej głosy. Powitania.pl zajmuje się komunikacją głosową na potrzeby internetu, telekomunikacji oraz prezentacji o charakterze multimedialnym. Poza bogatą ofertę lektorską, firma dostarcza także autorskie nagrania muzyczne.

Zalety współpracy

Powitania.pl to firma, która dysponuje profesjonalnym studiem nagrań. Pracownicy oferują kompleksową pomoc w redagowaniu tekstów przeznaczonych do odczytania przez lektora oraz rejestracji w formie audio. W firmie Powitania.pl nie są stosowane żadne opłaty abonamentowe za usługi – zamiast tego klient uiszcza niewielką opłatę jednorazową. Zaletą współpracy jest także błyskawiczny czas realizacji zamówienia, maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych.

Możliwość dodania własnego głosu lektorskiego

Baza głosów lektorskich Powitania.pl zachęca wszystkich chętnych do dodania własnego głosu. Po dokonaniu rejestracji w serwisie, wystarczy podać imię i nazwisko, a następnie określić parametry dotyczące wieku, zastosowania głosu oraz znajomości języków. Aplikacja w formie przesłanego dema lektorskiego mp3 rozpatrywana jest w ciągu zaledwie kilku dni.

Powitania.pl zachęcają do współpracy także dostawców rozwiązań PBX/IVR, serwisantów sprzętu komputerowego oraz operatorów telekomunikacyjnych, zainteresowanych możliwością posiadania banku głosów we własnym serwisie www. Baza głosów udostępniana jest bezpłatnie.

Podziel się