Na początku tego roku wystartował Program Polska Bezgotówkowa, który jest bardzo mocnym wsparcie dla polskich przedsiębiorców. Na czy dokładnie polega? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

Polska Bezgotówkowa od 2015 roku!

W 2015 roku w Polsce nastąpił prawdziwy odwrót to właśnie wtedy znacząco wzrósł obrót bezgotówkowy. Od tego momentu z roku na rok Polacy coraz bardziej przekonują się do tej formy płatności. Według najnowszych badań (eservice badanie) 56% respondentów w pytaniu o preferowaną metodę płatności jednoznacznie wskazało transakcje bezgotówkowe.

To wszystko jasno wskazuje na drogę, którą powinni obrać polscy przedsiębiorcy. Niejednokrotnie zdarzają się przypadki w których klient rezygnuje z zakupu produktu/usługi ze względu na brak płatności bezgotówkowej. Dlatego też przedsiębiorcy, którzy chcą pozyskać nowych klientów, ale również utrzymać aktualnych powinni zapewnić im taką możliwość.

Niestety wciąż w wielu punktach handlowo-usługowych (często ma to miejsce w mniejszych miejscowościach, ale nie tylko) nie ma terminali płatniczych. Właściciele takich palcówek tłumaczą swój wybór, obawą przed wysokim kosztami związanymi z zakupem sprzętu (terminal płatniczy).

Program Polska Bezgotówkowa – dowiedz się w jaki sposób może Ci pomóc

Na szczęście wraz z początkiem roku 2018 wystartował Program Polska Bezgotówkowa, którego celem jest m.in. dostarczenie rozwiązań dla przedsiębiorców, ale i popularyzacja oraz rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce.

Program kierowany jest w dużej mierze do małych przedsiębiorców (posiadających mniej niż 5 placówek), którzy chcą zapewnić swoim klientom najwyższy poziom obsługi. Jeśli szukasz więcej informacji na temat Programu Polska Bezgotówkowa wejdź na dedykowaną stronę https://bezgotowki.pl/oferta/ sprawdź ofertę i otrzymaj darmowe terminale płatnicze.

Darmowe terminale płatnicze to fakt!

Polska Bezgotówkowa to program, dzięki któremu przedsiębiorca może otrzymać darmowe terminale płatnicze. Jeden z partnerów Fundacji Polska Bezgotówkowa – eService, proponuje 2 modele terminali płatniczych do wyboru – terminal standardowy oraz terminal Smart D220.

Dzięki temu każdy znajdzie sprzęt dostosowany do swoich potrzeb oraz wymogów. Oprócz darmowych terminali płatniczych Program Polska Bezgotówkowa pokrywa koszty związane z abonamentem za świadczenie płatności bezgotówkowych przez 12 miesięcy.

Podziel się