Oferujemy usługi transportowe już od bardzo wielu lat. Możesz nam zaufać. Zawsze dostarczamy ładunek na czas. Dbamy o jego bezpieczeństwo. Obsługujemy mnóstwo portów na całym świecie. Świadczymy wiele rodzajów przewozu morskiego.

Jeżeli nie wiesz dokładnie, jaki typ transportu, jest Wam potrzebny, to skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Oferujemy również przewóz drogowy, lotniczy i kolejowy. Sprawdź sam na www.idealogistyka.pl

Transport morski – kontenery z Chin.

Oferujemy Państwu usługi spedycyjne z zakresu międzynarodowego transportu morskiego. Nasi wyspecjalizowani spedytorzy zajmują się procesem spedycyjnym. Pierwszym krokiem jest dostarczenie frachtu do wybranego portu. Ostatni krok to rozładowanie go w porcie docelowym.

Dzięki rozbudowanej bazie kontaktów możemy zaoferować Państwu najwyższy poziom usług i najniższą cenę na rynku. Jeżeli interesuje Państwa nasza oferta, to prosimy o kontakt. Nasi konsultanci udzielą odpowiedzi na każde pytanie.

Rodzaje przewozu śródlądowego

Oferujemy usługi spedycyjne dotyczące międzynarodowego transportu morskiego wymienionego poniżej. Zapewniamy naszym klientom najwyższym poziom wykonania usługi. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się również możliwość skorzystania z najniższej ceny na rynku. Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami.

Transport kabotażowy

Kabotażowy transport morski dotyczy wszystkich portów w jednym kraju. Jest to szczególnie opłacalna metoda przewożenia dużych ładunków w przypadku państw o długich liniach brzegowych. Mamy tutaj na myśli między innymi Stany Zjednoczone oraz Chiny.

Przewóz liniowy

Przewóz liniowy to rejsy po określonych wcześniej trasach. Liniowce non stop odwiedzają te same miejsca. Z taką samą częstotliwością. Transport liniowy jest szczególnie polecany dla ładunków, które będą transportowane z góry określoną regularnością.

Transport trampowy

Ten typ transportu śródlądowego jest stosowany przy jednorazowych okazjach. Jeżeli zapotrzebowanie rynku przewyższa możliwości przewozowe, to właśnie wtedy korzystamy ztransportu trampowego. W związku z tym standardowo jest to jednorazowy kurs. Szczególnie polecamy go klientom, którzy pragną przewozić duże i bardzo duże partie ładunku.

Transport wahadłowy

Transport wahadłowy realizujemy wyłącznie w zakresie dwóch określonych portów. To perfekcyjne wyjście dla firm chcących podjąć dłuższą współpracę na jednej z góry określonej trasie.

Obsługiwane przez nas porty

Obsługujemy największe porty na świecie. W odniesieniu do naszej firmy wielkość portu nie ma większego znaczenia. Dla naszych kontrahentów istotne ma być tylko miejsce rozpoczęcia podróży ładunku i miejsce docelowe. My zatroszczymy się o resztę.

Odbierzemy ładunek od Państwa. Odbieramy ładunki również od Twoich kontrahentów. Dostarczamy je do znajdującego się w najmniejszej odległości portu. Bardzo często obsługiwane przez nas porty:

  • Azja południowo-wschodnia (w tym Chiny) – Europa / Polska
  • Polska – USA
  • Polska – Afryka północna
  • Australia – Europa / Polska

Więcej znajdziesz na www.idealogistyka.pl

eMarketing może być prosty - Akademia eMarketingu
Podziel się