Na Polskim rynku działa obecnie kilkadziesiąt instytucji pozabankowych specjalizujących się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek przez Internet. Tak duża podaż napędzana jest oczywiście przez stale rosnący popyt na pożyczki on-line 15 minut.

Wprowadzenie ustawy antylichwiarskiej znacznie obniżających jej koszty a także łatwy dostęp do jej uzyskania drogą internetową sprawia, że zyskują one coraz więcej zwolenników. Większość klientów ocenia pozytywnie swoje doświadczenia związane z chwilówkami? Jakie są więc ich zalety?

Możliwość złożenia wniosku przez Internet. Pożyczka on-line 15 minut to niezaprzeczalnie jedna z największych jej zalet, która przemawia w szczególności do młodego pokolenia. Możliwość zaciągnięcia pożyczki bez wychodzenia z domu wiąże się z wygodą i komfortem nieporównywalnym do stania w kolejkach czy ustalania szczegółów oferty z telefonicznym konsultantem.

Szybkość. Internet sprawia, że od pierwszego kliknięcia, do otrzymania pieniędzy na konto mija chwila. Jeżeli sprawnie dopełnimy wszystkich formalności i ze składaniem wniosku wpasujemy się w godziny pracy banku, pożyczka on-line 15 minut staje się wtedy hasłem całkowicie zgodnym z prawdą.

Mało formalności. W większości instytucji do wzięcia pożyczki potrzeba naprawdę niewiele, firmy wymagają bowiem minimum dokumentów. Podczas wypełniania wniosku wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty, posiadać aktualny nr telefonu, aktywny adres e-mail oraz konto w banku. Dodatkowym warunkiem jaki trzeba spełnić jest ukończone 18 lat oraz polskie obywatelstwo. Powinniśmy również zadeklarować posiadanie stałego źródła dochodu.

Niska zdolność kredytowa. To jeden z powodów, dla których pożyczka on-line 15 minut jest atrakcyjna dla najmłodszych klientów. Większość firm nie weryfikuje zdolności kredytowej podczas składania wniosku o ile wykażesz, że posiadasz stałe źródło dochodu.

Niewielkie kwoty. Rozpiętość w kwotach udzielanych pożyczek jest naprawdę duża i wacha się między 50 zł a nawet 25 000 zł. Z łatwością pożyczymy więc nawet niewielkie kwoty, czego nie jesteśmy w stanie zrobić w tradycyjnych bankach. Należy jednak pamiętać, że małe kwoty to bardzo krótki czas na spłatę, który może wynosić nawet jeden dzień!

Duży wybór ofert, które łatwo porównać. Dużo firm to duża konkurencja i walka o klienta. Przebierając z dużej ilości ofert łatwiej znaleźć taką, która spełni nasze oczekiwania, a pomogą nam w tym dostępne w sieci porównywarki prowadzone przez niezależne od kredytodawców firmy.

Pożyczka 0. Coraz częściej możemy również skorzystać z tzw. pożyczki 0, która skierowana jest do nowych klientów i zakłada zerowe koszty z tytułu zaciągnięcia pożyczki.

Podziel się