Zdjęcia na papierze to doskonała pamiątka na długie lata. Właśnie dlatego coraz więcej osób nie zadowala się już fotografiami w formie cyfrowej, ale zamawia elegancką fotoksiążkę. Co warto wiedzieć na temat fotoksiążek i kiedy w szczególności zdecydować się na ich kupno? Zachęcamy do lektury!

Zdjęcia na papierze to doskonała pamiątka na długie lata. Właśnie dlatego coraz więcej osób nie zadowala się już fotografiami w formie cyfrowej, ale zamawia elegancką fotoksiążkę. Co warto wiedzieć na temat fotoksiążek i kiedy w szczególności zdecydować się na ich kupno? Zachęcamy do lektury!

Wszyscy zainteresowani fotoksiążką, do wyboru mają wiele formatów, okładki twarde i miękkie, papiery matowe oraz błyszczące o różnej gramaturze ‒ często wykorzystywane są papiery kredowe. Wszystko to sprawia, że każda z fotoksiążek jest wyjątkowa i oryginalna.

Rodzaje fotoksiążek

Jakie rodzaje tego typu pamiątek uchodzą za najpopularniejsze? Wymienić tutaj możemy takie, jak:

  • Fotoksiążka z wakacji ‒ wakacje, ferie, wypad do spa czy pod namiot zawsze dostarczają pozytywnych emocji. Warto takie wspomnienia zachować na dłużej. Gustowna fotoksiążka sprawdzi się tutaj znakomicie.
  • Fotoksiążka ślubna ‒ ślub to wyjątkowe wydarzenie. Fotoksiążka ślubna, w której znajdować się będą zdjęcia z przygotowań do uroczystości, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, wesela i sesji plenerowej to wyjątkowy reportaż, który będzie znakomitą pamiątką.
  • Fotoksiążka dziecięca ‒ narodziny dziecka to wielkie przeżycie dla rodziców. Warto uwiecznić najważniejsze chwile z pierwszych dni, tygodni, miesięcy życia maleństwa. Fotografie w formie fotoksiążki będą znakomitym rozwiązaniem.
  • Fotoksiążka z ważnego wydarzenia ‒ w fotoksiążce umieścić możemy zdjęcia z każdego, ważnego dla nas wydarzenia czy okresu życia. Zamówić możemy fotoksiążkę ze zdjęciami ze szkoły średniej, ze studiów, z imprezy ze znajomymi czy z urodzin.

Fotoksiążki – zalety

Zakup fotoksiążki nie generuje wysokich kosztów, a da nam wiele radości. Decydując się na fotoksiążkę, zyskujemy pewność, że nasze zdjęcia nie zaginą i będą pamiątką na wiele, wiele lat. Co więcej, podczas zamawiania fotoksiążki istnieje możliwość personalizacji, dzięki czemu możemy każdy szczegół, na przykład kolor tła, podpisy, cytaty, dopasować do indywidualnych preferencji.

Copy General ‒ drukarnia internetowa godna polecenia

Przygotowanie fotoksiążki warto zlecić drukarni, która zadba o to, by nasza fotoksiążka prezentowała się znakomicie. Godną polecenia firmą jest drukarnia internetowa Copy General. Wymieniona drukarnia specjalizuje się w przygotowywaniu fotoksiążek, jak również fotokalendarzy czy w wydruku zdjęć. Ponadto, w wymienionej drukarni online zamówić możemy:

  • bannery
  • ulotki, foldery
  • naklejki
  • etykiety
  • plakaty
  • i wiele, wiele innych.

Podsumowanie

Fotoksiążka to wspaniała pamiątka. Zainteresowani zdecydować się mogą na fotoksiążkę ślubną, fotoksiążkę z podróży czy z ważnej uroczystości. Co więcej, podczas zamawiania fotoksiążki mamy wiele możliwości personalizacji – wybrać możemy format, okładkę, kolorystykę i wiele innych parametrów.

Podziel się