Efektowny przekaz przykuwa uwagę odbiorców i zachęca do interakcji. Wskazuje kierunek działania. Niestety nadmiar komunikatów reklamowych sprawia, że większość z nich nasz  mózg ignoruje. Czy flagi reklamowe potrafią skutecznie przyciągnąć uwagę odbiorców?

Efektowny przekaz przykuwa uwagę odbiorców i zachęca do interakcji. Wskazuje kierunek działania. Niestety nadmiar komunikatów reklamowych sprawia, że większość z nich nasz mózg ignoruje. Czy flagi reklamowe potrafią skutecznie przyciągnąć uwagę odbiorców?

Prosty przekaz to kluczowy element wszystkich działań marketingowo-promocyjnych. Najlepiej, gdy krótkiemu sloganowi czy claimowi towarzyszy atrakcyjna grafika. Może to być np. efektowne logo, które łatwo zapamiętają odbiorcy. W ten sposób uczestnicy eventu przechodnie czy osoby przemieszczające się środkami transportu dowiedzą się o istnieniu marki.

Flaga reklamowa pomaga w walce z konkurencją

Biznes można porównać do dżungli. Wygrywa najsilniejszy. O sile marki decyduje elastyczność, konsekwencja, precyzja, a także umiejętność słuchania. Zasobność portfela schodzi na drugi plan. Przedsiębiorcy, marketingowcy oraz sprzedawcy rywalizują na wielu płaszczyznach. Dużą rolę w batalii odgrywają nośniki reklamowe.

Jednym z nich są flagi reklamowe. Dzięki nim wzrasta świadomość marki wśród konsumentów. Starannie przygotowana grafika wzniesiona na maszcie i łopocząca na wietrze to ciekawy sposób komunikacji. Windery przyciągają wzrok, a także wzbudzają zainteresowanie.

Flaga firmowa zgodna z identyfikacją wizualną to stosunkowo tani nośnik reklamowy. Zachwyca wyglądem, dodaje prestiżu oraz kreuje wizerunek. To ciekawa propozycja skierowana zarówno do biznesmenów, jak i organizacji. Dzięki niej wiele placówek stanie się bardziej rozpoznawalna i zwiększy swoją renomę.

Windery i flagi reklamowe — funkcjonalne nośniki reklamowe

Beach flaga, winder, flaga reklamowa to nazwy, które są używane wśród producentów. Można je rozstawić w każdym miejscu: przed siedzibą przedsiębiorstwa czy instytucji, przy stoisku wystawowym, podczas konferencji… Możliwości jest naprawdę wiele. Wszystko zależy od kreatywności zespołu.

Lekka reklama jest łatwa w transporcie. Jej montaż przebiega sprawnie. Wysokiej jakości materiał odporny na zmienne warunki pogodowe przedłuża żywotność nośnika reklamowego. Tkanina poliestrowa zapewnia trwały nadruk. Można ją prać w pralce, dzięki czemu zawsze wygląda świeżo. Najlepiej ustawić program delikatny. Aby poszycie zachowało świetność, trzeba zrezygnować agresywnych detergentów.

Beach flaga  świetnie sprawdza się na plaży oraz na stoku. Eksponuje markę, nadaje jej odpowiedni klimat. Intryguje, a czasem wskazuje gotowe rozwiązanie. Zachęca do działania i zwiększa sprzedaż. Plener to idealne miejsce do promowania firmy w subtelny sposób. Sugestywny przekaz ma większą moc niż krzykliwe hasła. Warto o tym pamiętać, by zyskać przewagę nad konkurencją.

Do każdego winderu z nadrukiem można dodatkowo zakupić obciążnik dostosowany do podłoża. Dzięki temu flaga utrzymuje pion i prezentuje się nienagannie w każdej sytuacji. Solidnie przytrzymuje rozkładany maszt.

Gdzie kupić flagę reklamową?

Zakup winderu reklamowego to nie lada wyzwanie. Przed podjęciem decyzji, warto zastanowić się nad jej przeznaczeniem oraz miejscem, w którym będzie powiewać na wietrze. W ten sposób wybór stanie się łatwiejszy.

Flagi reklamowe z nadrukiem są dostępne w sklepach internetowych. Producenci oferują beach flagi w różnych rozmiarach, kształtach oraz kolorach. Każdy zatem może dopasować model do swoich potrzeb. Istotną kwestią jest również projekt graficzny. Niektórzy sprzedawcy proponują makietę, na którą można przenieść projekt. Czasem można za dodatkową opłatą skorzystać z usług grafika.

O sukcesie winderu stanowią jego walory użytkowo-wizualne. Aby dokonać najlepszego wyboru, warto porozmawiać z fachowcem, który specjalizuje się branży eventowo-reklamowej o swoich dylematach oraz potrzebach.  Jego wskazówki mogą okazać się bezcenne dla biznesu.

Podziel się