Popularna maksyma mówiąca, że jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego, zadziwiająco pasuje do branży maszyn ciężkich. Dlaczego? Klienci działający w budownictwie, zarządzający centrami logistycznymi czy kontrolujący hale produkcyjne poszukują zazwyczaj sprzętu, który zapewni efektywną i bezpieczną pracę w wąskiej specjalizacji.

Dlaczego wynajem zwyżek się opłaca?

Firmą, która stoi wiernie przy założeniach powyższej filozofii, stawiających wyżej jakość niżli ilość, jest RIWAL. W bogaciej flocie na wynajem znajdują się maszyny przystosowane do wydajnej pracy na wysokości, czyli wszędzie tam, gdzie potrzeba niezwykłej precyzji i znakomitych parametrów sprzętowych (https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/flota).

Wynajem podnośników, ładowarek oraz wózków widłowych RIWAL posiada szereg zalet. Do najważniejszych z nich należą:

  • wysoka oszczędność – wynajmujący nie ponosi kosztów związanych z zakupem oraz późniejszą eksploatacją i utrzymywaniem sprzętu,
  • szeroka dostępność maszyn – bogata flota pozwala na dobranie idealnej maszyny (lub maszyn) do konkretnego projektu,
  • profesjonalne wsparcie naprawcze – dostępny na terenie całej Polski, mobilny serwis zapewnia całodobową pomoc
  • możliwość wynajmu maszyn doraźnie, na krótki termin, ale także w formie długoterminowej na korzystnych warunkach.

Ponadto wynajmując sprzęt, klient nie musi martwić się o certyfikowanie i przeprowadzanie specjalistycznych badań Urzędu Dozoru Technicznego. Korzystając z usług RIWAL, możemy być pewni, że każda maszyna będzie posiadała ważne dokumenty poświadczające jej pełną sprawność i gotowość do pracy na najwyższych obrotach.

Podesty robocze i ładowarki teleskopowe najwyższej jakości

W aktualnej ofercie RIWAL znajduje się około 20 tys. maszyn, a wśród nich m.in. podesty nożycowe, podnośniki koszowe, podnośniki przegubowe (w wariantach elektrycznych i spalinowych), zwyżki masztowe, wózki widłowe oraz ładowarki teleskopowe i obrotowe.

Propozycja RIWAL to kompleksowe wsparcie dla wszystkich, którzy cenią profesjonalizm i najwyższą jakość usług!

eMarketing może być prosty - Akademia eMarketingu
Podziel się