Dziś mam dla was krótkie wideo, wywiad z Danielem Kubachem, który jest prezesem firmy S7. Materiał ten nakręciłem podczas wizyty w nowym biurze, gdzie oprócz wywiadu przeszedłem specjalny coaching, który prowadziła ze mną Iwona Beczek, oraz Mentoring własnie z Danielem Kubachem.

Jeśli śledzisz mojego bloga czy mój profil na FB wiesz już, że od kilku lat zajmuję się generowaniem dochodów dzięki możliwościom jakie daje Internet, a z firmą S7 związałem się od października 2014r. ( Zapisz się na moją Listę )

Pomimo mojego ponad 15 letniego doświadczenia w MLM i 6-7 letniego w marketingu internetowym potrafię zostać mile zaskoczonym. Takim własnie zaskoczeniem jest innowacyjne podejście Daniela do prowadzenia biznesu i jego niesamowite osobiste zaangażowanie w ten projekt. Po naszym piątkowym spotkaniu zrozumiałem że hasło :

Bądź pierwszy, lepszy inny …

To nie tylko chwytliwy slogan, ale motto które czynnie wprowadzane jest w życie. 

Daniel Kubach inwestuje w rozwój partnerów biznesowych.

Inwestycja w rozwój partnerów to nie tylko szkolenia stacjonarne czy internetowe, ale przede wszystkim pomoc indywidualna dla najlepszych partnerów firmy. Mam zaszczyt dostać się do pierwszej tury najlepszych menadżerów firmy i uczestniczyć w osobistych konsultacjach biznesowych z Danielem Kubachem, gdzie wspólnie planujemy cele, wyznaczamy kierunki omawiamy plany itp. 

Jeśli chcesz się dowiedzieć w jaki sposób działamy zapraszam cię na bezpłatne szkolenie. Zapis na szkolenie.

 

Podziel się