Potrzebujesz wózka paletowego, przeznaczonego do transportu palet na niewielkie odległości, a kupno takiej maszyny to niekoniecznie dobry pomysł?

Potrzebujesz wózka paletowego, przeznaczonego do transportu palet na niewielkie odległości, a kupno takiej maszyny to niekoniecznie dobry pomysł? Wózki paletowe wynajem to idealne rozwiązanie które sprawdzi się w takiej sytuacji.

Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od wynajmu odpowiedniego wózka paletowego, dopasowanego do wykonywania konkretnej pracy. Wypełnij formularz, wybierz interesujące Cię parametry – preferowaną wagę udźwigu, rodzaj napędu, wysokość podnoszenia oraz konkretne zastosowanie maszyny – i ciesz się przetransportowanym do Ciebie wózkiem paletowym.

Długość wynajmu zależy od indywidualnych preferencji. Oferowane przez nas modele, mogą zostać przetransportowane do każdego zakątka Polski.

Dostosowany do indywidualnych potrzeb

Wózek paletowy elektryczny, sprawdzi się podczas poziomego transportu palet – zarówno pustych, jak i również obciążonych towarem o różnej wadze – rozładunku, załadunku oraz podczas kompletowania zamówień. Jego wykorzystanie jest bardzo szerokie, najczęściej spotykany jest w magazynach lub sklepach o większej powierzchni.

Niewielki rozmiar o dużej wydajności

Wózki paletowe, w porównaniu do innych oferowanych wózków na wynajem, są niewielkich rozmiarów, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w miejscach o wąskich korytarzach oraz alejkach. Ze względu na kompaktowy rozmiar, zawracanie maszyny jest znacznie ułatwione.

Prosta oraz łatwa obsługa, pozwoli na operowanie wózkiem każdej osobie, niekoniecznie posiadającej szczególne umiejętności. Nie należy jednak zapominać o zachowaniu podstawowych względów bezpieczeństwa, ponieważ nieumiejętne prowadzenie wózka paletowego, może stanowić niebezpieczeństwo zarówno dla operatora, jak i również dla pozostałych osób wokół.

Dzięki zastosowanie elektrycznego napędu, wyeliminowane zostało użycie siły podczas transportu ciężkich ładunków. Szybkość oraz wydajność oferowanych maszyn jest ich niewątpliwym atutem, a płynna regulacja prędkości ułatwia użytkowanie. Cichy system pracy, pozwala na wykorzystanie wózka paletowego w każdym miejscu, bez zbędnych obaw o możliwość zakłócenia spokoju ludzi wokół.

Doskonała jakość

Oferowane przez nas wózki paletowe wynajem, to gwarancja najwyższej jakości w dobrej cenie. Najlepsza jakość materiału z jakiego wykonane są maszyny, to nie tylko duża wytrzymałość wózków widłowych, ale również możliwość bezproblemowego oraz wieloletniego użytkowania. Mocna konstrukcja, wytrzymała na uszkodzenia oraz niskie temperatury, pozwala na wykorzystanie oferowanego modelu w każdych warunkach.

Podziel się