Maszty reklamowe wyglądają bardzo atrakcyjnie i profesjonalnie, dlatego też idealnie sprawdzają się do promocji różnego typu eventów. Są one również uniwersalną formą reklamy, gdyż można wykorzystać je zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Bogactwo i różnorodność asortymentu sprawia, że każdy przedsiębiorca znajdzie dla siebie coś odpowiedniego i to bez konieczności wydawania fortuny na jakieś czasochłonne kampanie reklamowe.

Windery – nieprzeciętna forma niedrogiej reklamy

Windery są obecnie jednymi z najchętniej wykorzystywanych form reklamy. Ich walory estetyczne są nieprzeciętne, dlatego też przykuwają uwagę odbiorców. Maszty reklamowe dostępne są w przeróżnych wysokościach, rozmiarach i kształtach. Jako, że jest to forma mobilnej reklamy, można bezproblemowo przenosić je w dowolne miejsce, a więc promować firmę i jej produkty w dowolnym miejscu.

Wybór windera uzależniony jest od jego przeznaczenia i miejsca ekspozycji. W celu przetransportowania czy też przechowania masztów reklamowych wystarczy je zwinąć i włożyć do torby. Wówczas zajmują niewiele miejsca, co oczywiście ułatwia transport i jednocześnie przedłuża żywotność winderów, chroniąc je przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Windery mogą mieć przeróżne podstawy, dzięki czemu można postawić je niemalże wszędzie. Dość dyskretnym modelem jest ten z podstawą typu krzyżak. Świetnie sprawdza się on we wnętrzach i gwarantuje stabilność całej konstrukcji. Windery na podstawie krzyżakowej z rotatorem to dobre rozwiązanie, jeśli chcemy, aby flaga obracała się zgodnie z kierunkiem wiatru.

Podstawa może być stalowa, gumowa czy też wykonana z tworzywa sztucznego i wypełniona wodą. Te ostatnie świetnie sprawdzają się w warunkach zewnętrznych, gdzie flagi narażone będą na większe obciążenia. Do dyspozycji zewnętrznej sprawdzą się również windery z podstawą typu szpila, którą można wbić w grunt na głębokość kilkudziesięciu centymetrów. Do postawienia na sypkim podłożu czy też na śniegu godne polecenia są modele z podstawą typu wkrętak.

Podziel się