Montaż wideo oraz wideo marketing staję się coraz bardziej popularny. Dlaczego? Ponieważ w dzisiejszych czasach każdy może coś nagrać. Teraźniejsze telefony mają na tyle dobre kamery, aparaty nagrywają na tyle dobrze, iż filmowanie jest dostępne teraz dla każdego, nie tylko dla wybranych.

Co za tym idzie? Wszystko zmierza w kierunku wideo. Firmy chcą tworzyć reklamy wideo bowiem jak mówi nam chińskie przysłowie „Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów”, a film wideo jeszcze więcej…

Sam Facebook idzie w filmy wideo oraz je promuje. Gołym okiem da się zauważyć nadchodzącą zmianę. Istnieje jednak pewna barykada w postaci braku umiejętności edycji wideo. Montażu, który pozwoli np. wypromować markę bądź produkt w sposób nietuzinkowy i z niedużym budżetem. To właśnie materiały wideo mogą nam w tym pomóc.

Jak więc zacząć naukę montażu wideo aby móc promować swoją markę, produkt, firmę?

Można przeglądać sieć, YouTube w poszukiwaniu materiałów, uczyć się powolnie z nie zawsze poprawnych porad. Wkurzać się, że nawet najprostsza rzecz jest nie do przeskoczenia.

Można również zainwestować w taką naukę. Jednak szkolenie stacjonarne to wydatek rzędu 1000 złotych. Alternatywą są kursy wideo, które w sposób jasny i przejrzysty tłumaczą zasady montażu oraz edycji wideo w programach. Jest to o tyle wygodne, że uczysz się tyle ile chcesz oraz kiedy chcesz. To nie prawda, że kursy stacjonarne są lepsze i można nauczyć się z nich więcej. Trwają jeden dzień jednak dają to samo co kilka godzin kursu wideo, który przekazuje samą esencję wiedzy na temat edycji wideo.

Chciałbym przekazać Ci informacje, które pozwolą m.in. na:

  • Tworzenie komercyjnych projektów
  • Tworzenie filmów promujących markę oraz produkty
  • Swobodną edycję materiałów wideo w programie Adobe Premiere PRO

Chciałbym przekazać Ci całą moją wiedzę, bez żadnych tajemnic, całą esencję dzięki której wystartujesz z pułapu zero (jeśli jesteś kompletnie zielony) na pułap do którego inni dochodzą miesiącami.

Kurs trwa 11 godzin oraz zawiera 125 lekcji.

Każda lekcja zawiera w sobie szereg informacji, które pomogą Ci w poznaniu programu, a dodatkowo są one okraszone wskazówkami oraz poradami aby jeszcze efektywniej zastosować je w praktyce.

Podzielone są one tematycznie aby w sposób logiczny poznawać program. Finalnym efektem będzie moment kiedy oglądasz materiał wideo będzie w stanie powiedzieć “wiem, jak to zrobić”.

Każdy materiał wideo, każda lekcje to perełka, którą szlifowałem tak aby niosła za sobą całą esencję edycji wideo oraz pracy w Adobe Premiere.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam na stronę szkolenia: http://premiere.wideoninja.pl/

 

Podziel się