Czym jest SUKCES ?

Nie mam na to pytanie jednej odpowiedzi. Dla jednych sukcesem jest osiąganie super wyników sportowych. Dla innych będzie to sukces finansowy. Dla kolejnych awans w pracy, pokonanie choroby, posiadanie szczęśliwej rodziny itd. Moglibyśmy wymieniać przykładów w nieskończoność. 

Ważne że każdy z nas pragnie osiągnąć swój sukces.

Ja prowadzę Bloga na temat możliwości biznesowych jakie daje internet. Wiec raczej będę patrzył na sukces pod względem finansowym. Ale oczywiście można to przełożyć też na inne aspekty życia.

Jak osiągnąć Sukces Finansowy. 

I muszę Cię troszkę rozczarować, bo nie mam na to jednoznacznej odpowiedzi. Ale wiem jedno jeśli jeszcze nie osiągnąłeś sukcesu finansowego musisz nastawić się na ogromne zmiany.

Zmiana myślenia.

Kiedy popadłem w długi dość sporo czasu obarczałem wszystkich swoją porażką i problemami. Zajęło to parę lat zanim wszytko udało mi się poukładać w głowie. I w odpowiednim czasie dostałem moją ulubioną książkę, która totalnie zmieniła moje spojrzenie na finanse i na sukces finansowy. 

Bogaty Ojciec Biedy Ojciec autor. Robert T. Kiyosaki

Ta książka i potem wiele innych zmieniła całkowicie moje podejście do finansów.

Zrozumiałem że nie mogę liczyć na cud. Że czekają mnie ogromne zmiany i masa pracy. Że nie mogę robić tego co wszyscy i oczekiwać innych efektów. Że muszę wyjść przed szereg i poszukać ludzi podobnych do mnie i od nich się uczyć.

Dziś to ja mogę podzielić się swoją wiedzą. Wraz z przyjaciółmi uczymy innych jak dzięki internetowi osiągnąć sukces finansowy. Przekonaj się sam jak w 90 dni może zmienić się Twoje życie.

12832323_510744735774442_6854251586002471365_n

Czym dziś jest dla mnie sukces.

Możliwością pracowania z dowolnego miejsca na ziemi.

Możliwością pomagania innym w osiągnięciu sukcesu.

Możliwością wyboru z kim chce pracować i dla jakiej firmy.

Możliwością realizowania własnej pasji.

Po co zrobiłem ten wpis. By uświadomić innym że sukces to nie sprint a maraton. Że bez wprowadzenia zmian w swoim życiu nic się nie zmieni.

Zmień się i zacznij działać.

 

 

eMarketing może być prosty - Akademia eMarketingu
Podziel się