Wielu internetowych odbiorców, a dokładnie mówiąc potencjalni klienci mają dosyć nachalny reklam, które w swoim zamierzeniu namawiają do zakupu konkretnego produktu bądź usługi. Na dzisiejszym rynku content marketingu królują publikacje sponsorowane. Jak działają takie sponsorowane artykuły i kto może Ci je wykonać dowiesz się w niniejszym tekście.

 

Aby opisać wszystko po kolei zaczniemy od podstaw. Dlatego przygotuj się na trochę teorii, ale w przyjemnym wydaniu.

Czym są publikacje sponsorowane?

Nie ma nic w tym odkrywczego, sama nazwa mówi nam, że są to teksty, które promują dany branding. I nie mówimy tutaj o tradycjonalnej reklamie, która bije po oczach nachalnym promowaniem. Artykuł sponsorowany powinien nie tylko nieść ze sobą wartość merytoryczną, ale każdy reklamowy produkt czy usługa musi zostać ukazana raczej subiektywnie. Krótko mówiąc takie publikacje to ukryte przekazy reklamowe, które działają na podświadomość potencjalnego klienta. Możemy rozróżnić kilka metod artykułów sponsorowanych:

  • Artykuły tematyczne, które zawierają link – W tej metodzie nie odwołuje się bezpośrednio do reklamodawcy, ale pojawia się tutaj link, który prowadzi do strony docelowej.
  • Artykuły nawiązujące – Tutaj zostaje poruszany temat, który wiąże się z branżą reklamodawcy. Zostają w nim wspomniane produkty bądź usługi.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej publikacji sponsorowanej, która w dobie rozwijającego się rynku jest idealnym rozwiązaniem na pozyskanie i trafienie do jak największej ilości odbiorców musisz stawiać również na profesjonalne firmy. Istnieje wiele firm zajmujących się content marketingiem, my jesteśmy jedną z nich i nazywamy się Sirius Pro. Jedną z naszych usług jest właśnie tworzenie treści sponsorowanych, które królują w internecie. Co możemy zaoferować Ci w tej kwestii? Efektywne wzrosty sprzedażowe, na których Ci zależy.

Artykuły sponsorowane – Poznaj Sirius Pro

W naszej firmie realizujemy nie tylko duże brandy, ale również te małe. Nasze doświadczenie w tworzeniu publikacji cały czas się rozszerza. Dlaczego? Ponieważ rynek nie stoi w miejscu, cały czas się rozwija, trendy się zmieniają, a my razem z nimi. W firmie Sirius Pro publikacje wykonują copywriterzy, którzy znają się na tworzeniu treści stricte pod SEO. I pamiętają o tym, aby reklama zawsze była wkomponowana w artykuł w taki sposób, aby działać na podświadomość odbiorcy. Dzięki temu Ty jako reklamodawca otrzymasz nie tylko ruch na stronie, ale również twoja marka będzie postrzegana korzystniej. Warto pamiętać, aby nie zniechęcać potencjalnego klienta nachalną treścią i tak właśnie robimy. Myślisz, że to koniec korzyści wynikających z publikacji sponsorowanych realizowanych przez naszą firmą? Otóż nie! Artykuły sponsorowane to idealny pomysł na pozycjonowanie strony. Pytasz dlaczego? Takie treści są wysoko cenione przez popularną przeglądarkę Google. Wyszukiwarka bardzo dobrze je indeksuje. Dzięki czemu strona z linkiem daje niesamowite korzyści w pozycjonowaniu strony w wynikach wyszukiwania. My specjalizujemy się w pozycjonowaniu, a nasze portale widnieją już na pierwszych stronach w Google. To o czymś świadczy prawda?

>

Podziel się