Dla osób początkujących w e-commerce cena sklepu internetowego odgrywa kluczową rolę, dlatego też z roku na rok coraz więcej osób wybiera specjalistyczne platformy typu Sky-Shop.pl i decyduje się na płatność w abonamencie. Jest to niesłychanie wygodne rozwiązanie, dzięki któremu w kilka minut można uruchomić swój wymarzony sklep internetowy bez potrzeby posiadania żadnej specjalistycznej wiedzy z branży IT.

Ile tak naprawdę kosztuje założenie sklepu internetowego?

Aby prowadzić własny e-biznes nie musimy potrzebować fachowej pomocy programisty i co najważniejsze nie musimy dysponować wielkim zapleczem serwerowym. Najtańszym rozwiązaniem jeżeli chodzi o sklepy internetowe jest specjalistyczna platforma e-commerce. W dzisiejszych czasach jest modna na sklepy w chmurze, które całkowicie zrewolucjonizowały rynek. W przypadku oprogramowania Sky-Shop.pl możemy prowadzić w pełni profesjonalny sklep internetowy za 99 zł miesięcznie. Do ceny abonamentu należy doliczyć jedynie koszty domeny które wynoszą od 50 do 100 zł rocznie.

Dodatkowe koszty sklepu internetowego

Aby uruchomić swój własny sklep internetowy należy przygotować profesjonalny regulamin. Jeżeli nie będziemy posiadać stosownego regulaminu, to możemy otrzymać dość sporą karę pieniężną. Regulamin można oczywiście przygotować samodzielnie albo zamówić u prawnika. W zależności od kancelarii jest to koszt od 100 do 600 zł.

W przypadku wielu sklepów internetowych trzeba będzie zainwestować również w kasę fiskalną. Jest to jednorazowy wydatek od 500 do 2000 zł. Pamiętać należy jednak o tym, że nie wszystkie rodzaje sprzedaży wymagają ewidencjonowania za pośrednictwem kasy fiskalnej.

Hurtownia B2B

Platforma Sky-Shop.pl posiada także specjalne pakiety dla e-hurtowni i co więcej daje nam możliwość połączenie sklepu internetowego z hurtownią. Sklepy internetowe z opcją hurtu powinny wybrać pakiet B2B Trader, który dostępny jest za 299 zł, z kolei dynamicznie rozwijające się hurtownie powinny wybrać pakiet B2B Warrior za 599 zł miesięcznie.

Podziel się