Często pracodawcę przechodzą dreszcze na myśl o imprezie firmowej. Powszechnie kojarzy się ona z wydawaniem pieniędzy na rozrywkę. Event dla pracowników nie służy jedynie temu, aby miło spędzili czas. Powinien być on traktowany jako inwestycja. Wystarczy go mądrze przygotować.

Event firmowy nazywany bywa różnie. Pod tym hasłem często kryje się spotkanie integracyjne, szkolenie, gala albo konferencja. Nieważne jaką nomenklaturą się posługujemy. Istotny jest cel, który chcemy osiągnąć. W inny sposób przebiega organizacja eventów firmowych, które mają zintegrować pracowników, inaczej przygotujemy szkolenie, które ma podnieść ich kwalifikacje, a jeszcze inaczej podejdziemy do planowania wydarzenia, którym chcemy podziękować zespołowi za zakończenie projektu czy kolejny rok współpracy. Podczas przygotowań warto więc zaplanować atrakcje na eventy firmowe oraz merytoryczną część wyjazdu tak, aby wzajemnie się uzupełniały.

POZWÓL, ŻE CI POMOŻEMY

Turystyka eventowa to specjalizacja Energylandii. Nasza obsługa potrafi sprostać najróżniejszym wyzwaniom. Podczas rozmowy, wypytamy o cel imprezy, o zainteresowania jej uczestników oraz o misję firmy. Zależy nam na tym, aby tego typu wydarzenie było zorganizowane solidnie i profesjonalnie. Przygotujemy salę konferencyjną odpowiednią dla danej liczby uczestników. Dzięki temu spotkanie bez problemu będzie mogło przebiegać w sposób interaktywny, a osoba, która je poprowadzi będzie pewna, że wszyscy ją słyszą. Każda firma może liczyć także na profesjonalny katering w formie przekąsek lub przerwy obiadowej. Po części oficjalnej zaprosimy Was do naszego parku rozrywki, w którym oddacie się beztroskiej zabawie.

PRZEZ ZABAWĘ DO PRZYJAŹNI

Tego typu rozrywka ma jedno ważne zadanie. Przyczynia się integracji pracowników. Oczywiście, podczas wcześniejszego spotkania warto zadbać o zadania, które pomagają w budowaniu zespołu. Zabawa w Energylandii pozwoli im przetestować nabyte umiejętności w praktyce. Po pierwsze, pracownicy lepiej poznają swoich przełożonych. Przestaną być „szefami” i „managerami”. Staną się kolegami i życzliwymi ludźmi. Po drugie, cały zespół będzie miał okazję do zmierzenia się ze strachem, okazując sobie wzajemne wsparcie i motywując do podjęcia wyzwania, jakim jest np. przejażdżka na roller coasterze. Po trzecie wspólne doświadczenia zbliżają. Taką przygodę będziecie wspominać jeszcze na długo po powrocie do pracy.

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, wahasz się i nie jesteś pewien czy Energylandia będzie dobrym wyborem dla Twojej firmy – porozmawiaj z nami. Na naszej stronie internetowej znajdziesz nasz adres e-mail oraz numery telefonów. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, rozwiejemy wszystkie wątpliwości i przygotujemy indywidualną ofertę.

Podziel się