Laptopy marki Lenovo od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Producent ten posiada wiele serii produktów, spośród których każdy może znaleźć laptop dopasowany do jego potrzeb i wymagań, z interesującej go półki cenowej. Tak, jak różne może być przeznaczenie takiego sprzętu, tak różne mogą być parametry takiego komputera. Co ważne, komputery przenośne na dzień dzisiejszy w niczym nie ustępują komputerom stacjonarnym pod względem parametrów, a dodatkowo oferują mobilność, która dla wielu osób jest obecnie absolutnym priorytetem.

ThinkPad czyli serie komputerów biznesowych

To wysokiej klasy laptopy biznesowe, a więc bardzo lekkie, posiadające wytrzymałą baterie oraz prezentujące się bardzo elegancko. Wiele modeli z tej serii posiada dotykowe ekrany, które ułatwiają korzystanie z takiego laptopa podczas spotkań biznesowych. Niejednokrotnie w ramach serii znajdziemy komputery o fenomenalnych parametrach grafiki oraz procesora, które zapewniają wysoki komfort codziennego użytkowania sprzętu podczas pracy.

Legion dla zapalonych graczy

Całkiem inną serią są laptopy Legion, które dedykowane są dla graczy. Wśród produktów z tej serii można znaleźć tańsze jak i droższe opcje, a więc laptopy dla graczy zarówno okazjonalnych jak i profesjonalnych. Są to laptopy o kompaktowym kształcie, który nie sugeruje potężnej grafiki, jaką niejednokrotnie posiadają te laptopy w swoim wnętrzu. Dzięki zastosowaniu cieńszej ramki ekranu można uzyskać jeszcze lepsze parametry obrazu, co ma niebagatelne znacznie dla graczy. Płynny i dynamiczny obraz, a także ergonomiczna klawiatura to kolejne, niewątpliwe zalety tej serii.

Standardowe wersje laptopów

Oczywiście, nowoczesne laptopy Lenovo to także propozycje dla osób, które szukają sprzętu z niższej lub średniej półki cenowej o zadowalających parametrach. Takie laptopy doskonale sprawdzają się do codziennych prac, a także dostarczają rozrywki. Posiadają nowoczesny wygląd, a także wytrzymałą baterie. Dostępne zarówno w wersji mniejszych laptopów, laptopów w wersji 15,6 cala oraz 17 – calowej.

Podziel się