Przystępując do zakupy płyty grzewczej istotne znaczenie ma jej rodzaj. Musimy zdecydować, czy potrzebujemy płyty gazowej, elektrycznej lub indukcyjnej. Wiele osób ceni sobie nadal niezawodną płytę gazową ze względu na sprawdzone gotowanie na gazie.

Warto pamiętać, że używanie płyty gazowej nie zagraża już bezpieczeństwu, ponieważ urządzenie wyposażone są w szereg zabezpieczeń. Jakie inne zalety posiada płyta gazowa? Sklep Eltkom przedstawia poniżej kilka modeli płyt gazowych firmy Amica. Zdecyduj, która z nich znajdzie się w Twojej kuchni.

Płyta gazowa Amica PGA6100APB

Płyty gazowe nadal posiadają swoich zwolenników. Gotowanie na gazie z pewnością wydaje się być bardziej efektywne. Jakie zatem plusy posiada płyta gazowa Amica PGA6100APB? Posiadanie większej rodziny wiąże się z codziennym przyrządzaniem potraw w większych ilościach.

Dzięki płycie gazowej Amica PGA6100APB będzie Ci dużo łatwiej zorganizować się we własnej kuchni! Wszystko to za sprawą dużego palnika o mocy 2,8 kW, który posiada większą powierzchnię grzania. Dodatkowym atutem płyty gazowej firmy Amica są stabilne ruszty żeliwne. Od tej pory przesunięcie garnka nie musi kojarzyć się z przesuwaniem całego rusztu.

Urządzasz kuchnię w klasycznym stylu? Emaliowana powierzchnia płyty gazowej Amica PGA6100APB to idealny wybór. Design ten doskonale wpasuje się do frontów mebli oraz podkreśli charakter wnętrza. Nie musisz martwić się o czystość powierzchni, gdyż z łatwością będziesz w stanie usunąć wszelkie zabrudzenia. Wystarczy, że użyjesz gąbki z płynem do mycia naczyń, a tłuszcz z emaliowanej płyty gazowej zniknie.

Płyta gazowa do niedawna kojarzyła nam się z zapalaniem palnika za pomocą zapałek. W modelu PGA6100APB firmy Amica stosuje się elektryczny zapalacz gazu, znajdujący się w pokrętle. Wciskasz i przekręcasz pokrętło, a palnik zapłonie.

Płyty gazowe PGA6100APB Amica to bezpieczne urządzenia. Wyposażone zostały w specjalny zawór odcinający dopływ gazu.

Płyta gazowa Amica PGD6100APR

Kolejną propozycją sklepu Eltkom jest płyta gazowa Amica PGD6100APR. Urządzenie ze stali, dające możliwość gotowania dla większej ilości osób. A wszystko to za sprawą zachowania większych odległości między palnikami. Od teraz będziesz mógł wykorzystać naczynia o większych rozmiarach i to wszystkie naraz. Dodatkowa przestrzeń daje możliwość większej wygody gotowania.

Przyrządzanie potraw w większych ilościach nie musi być dla Ciebie problemem. Dzięki dużemu palnikowi o mocy 2,8 kW, będziesz w stanie przygotować więcej jedzenia i to w komfortowych warunkach. Stabilne ruszty żeliwne są gwarantem bezpieczeństwa w czasie gotowania. Przesuwając garnek z palnika, nie grozi Ci już przesunięcie wraz z nim całego rusztu.

Kuchnia jest sercem każdego domu, to właśnie w tym miejscu spędzamy najwięcej czasu. Równocześnie jest to pomieszczenie najbardziej eksploatowane. Płyta gazowa często narażona jest na zniszczenia. Urządzając kuchnię, najlepiej inwestować w sprzęty, które posłużą nam jak najdłużej oraz będą łatwe w pielęgnacji.

Płyta gazowa Amica PGD6100APR wykonana ze stali nierdzewnej jest idealnym rozwiązaniem. Można ją w prosty sposób oczyścić, a dodatkowo jest trwała i odporna na uszkodzenia. Ponadto płyta gazowa wyposażona jest w zapalacz gazu w pokrętle, co z całą pewnością ułatwia jej użytkowanie. Będąc jej posiadaczem, nie musisz martwić się o bezpieczeństwo – płyty gazowe Amica wyposażone są w zabezpieczenie przeciwypływowe gazu.

Płyta gazowa Amica PGD6101APR

Płyty gazowe firmy Amica cechuje nowoczesny design, bezpieczeństwo i komfort gotowania. Tak też jest w przypadku płyty gazowej Amica PGD6101APR. Również jak wcześniej opisane modele, posiada solidne ruszty żeliwne oraz zwiększone odległości pomiędzy palnikami, umożliwiające gotowanie posiłków w większych naczyniach.

Trwałość, łatwość w utrzymaniu czystości, to kolejne cechy płyty gazowej Amica PGD6101APR. Gwarancję długiego użytkowania daje odporna na zniszczenia stalowa powierzchnia. Dodatkowymi atutami są elektryczny zapalacz gazu w pokrętle oraz zabezpieczenie odcinające dopływ gazu.

Plusem, który wyróżnia płytę gazową Amica PGD6101APR jest palnik Wok. Dzięki tej opcji, możesz przygotować w swojej kuchnie prawdziwe azjatyckie dania. Palnik tego typu posiada potrójny płomień i nadaje się do przyrządzenia dań w dużych garnkach,

eMarketing może być prosty - Akademia eMarketingu
Podziel się