1168462_681137568661526_721830204_nGdy ukazał się na łamach portalu AlterBusiness.info wywiad ze mną kilku moich partnerów spytało mnie jak dokonałem tego , że jestem w magazynie drukowanym AlterBusiness.info ( tu można go kupić), jako Top Ten Managerów gdzie mam zaszczytne 7 miejsce, oraz zaproszono mnie do wywiadu na łamach portalu.

Oto jego fragment:

 

„[…] w końcu nastał taki dzień, jeden z moich najszczęśliwszych, gdy dumnie wręczyłem mojemu pracodawcy wypowiedzenie z pracy. Oczywiście etap mojego rozwoju nie trwał miesiąc czy dwa, ale kilka lat. Było warto. Dziś wiele firm i osób korzysta z mojego doświadczenia, gdyż wszystkiego, czego dziś uczę, doświadczyłem na własnej skórze. Jestem przede wszystkim praktykiem biznesowym, a nie teoretykiem” – opowiada redakcji Alterbusiness.info Wojciech Wesołowski. Kim jest nasz rozmówca?

Wojciech od ponad 6 lat zajmuje się e-marketingiem, a już od 2 lat robi to na pełen etat. Współpracuje z kilkoma firmami – S7 (w zestawieniu rocznym 15. sprzedawca w firmie, w lutym na 7 miejscu), GVO, 7 Minutowy Trening. W każdej z tych firm jest w pierwszej 10. promotorów. Stara się rozpowszechniać idee MLM i programów partnerskich jako nowoczesną formę generowania dochodów. Prowadzi własną grupę marketingową PodstawyBiznesu.pl, w której zgromadził ponad 5000 osób. Przeprowadził ponad 50 szkoleń stacjonarnych, a uczestniczyło w nich już ponad 4000 osób, oraz 500 prezentacji internetowych dla łącznej liczby 10 000 osób. Oraz… zajął drugie miejsce w naszym konkursie na najpopularniejszego lidera! Uwaga – na Wojtka głosowało w Rankingu Liderów aż 4491osób. Poznajcie jego historię.

 

Tu masz link do całości materiału.

nagrodaOczywiście dzięki Budowaniu Własnego Wizerunku.

Budowanie wizerunku to jeden z kluczowych elementów sukcesu w eMarketingu. Musisz pokazać się, jako ekspert w danej dziedzinie. I tu na pewno u części z was nasuwa się pytanie: Jak mam to zrobić zaczynając do zera?

Każdy jest w czymś ekspertem.

Na pewno znajdę u ciebie masę wiedzy i umiejętności, których ja nie posiadam i dla tego ty w tych dziedzinach będziesz dla mnie ekspertem.

Lub naucz się nowych umiejętności i pisz o nich na swojej stronie czy blogu.

Przykład: Nauczyłeś się instalować bloga, uwierz mi tysiące osób nie wie jak to robić dla nich już jesteś ekspertem w tej dziedzinie. Nauczyłeś się jak robić prosty baner graficzny opisz to na stronie dla wielu osób zaczniesz być ekspertem w tej dziedzinie …. I tak dale i tak dalej.

Jeśli tylko udało ci się osiągnąć jakikolwiek sukces pokaż go innym … napisz o nim, powiadom wszystkich na portalach typu FB.

Przykład: Pozyskałeś pierwszego partnera do biznesu napisz artykuł jak to zrobiłeś.

Jeśli będziesz systematyczny w tym, co robisz inni to dostrzegą i zaczną to doceniać.

 

Zastosuj metodę LUZ

L- Lubić

U- Ufać

Z- Znać

A gdy ludzie Cię polubią zaufają i poznają sami przyjdą do Ciebie będą chcieli z tobą współpracować.

Podziel się