Kiedy myślimy o najpopularniejszych zabiegach estetycznych, czy myślimy o zastrzykach? Albo zabiegi laserowe? Wiele osób uważa, że te procedury są przede wszystkim nieprzyjemne, a często także wywołują lęk.

Ale kiedy można zamaskować dyskomfort kremem znieczulającym, stają się one o wiele łatwiejsze do zniesienia. Maść TKTX jest krótko działającym środkiem miejscowo znieczulającym, który działa poprzez blokowanie kanałów sodowych w błonach nerwowych.

Jest podobny do estrowych środków miejscowo znieczulających, ale jest bezpieczniejszy do stosowania na dużych powierzchniach skóry lub przez dłuższy czas.

Jeśli chodzi o przekłuwanie ciała, tatuaż lub depilację laserową, nie da się ukryć, że taka procedura będzie bolesna. Nawet jeśli osoba poddająca się zabiegowi jest dorosła i zdecydowała się na jego wykonanie, nie oznacza to, że nie będzie to dla niej bolesne. Jeśli zastanawiamy się nad wykonaniem jednego z tych zabiegów, powinniśmy być przygotowany na pewien dyskomfort. Kremy znieczulające mogą przynieść znaczną ulgę i są łatwe do zastosowania w razie potrzeby.

Zasady pierwszego zastosowania – jak używać kremu znieczulającego TKTX 40? 

Krem znieczulający TKTX jest najskuteczniejszym kremem dostępnym obecnie na rynku. Ta formuła znieczulająca zawiera wysokie stężenie lidokainy, prilokainy i tetrakainy, które wchłaniają się w skórę w ciągu 5 do 10 minut. Odczucie znieczulenia utrzymuje się do 2 godzin, co czyni go idealnym do zabiegów takich jak tatuowanie i przekłuwanie ciała.

TKTX 40% może być również stosowany do drobnych zabiegów medycznych, takich jak depilacja laserowa, wstrzykiwanie wypełniaczy i innych. Te kremy znieczulające są łatwe w użyciu i nie wymagają specjalnego przeszkolenia – są przeznaczone do stosowania przez każdego, kto będzie wykonywał na zabieg.

Z kremu należy korzystać zgodnie z instrukcją. Trzeba:

  • zdezynfekować skórę w miejscu, w którym ma być zaaplikowana maść, za pomocą
  • wacika nasączonego alkoholem
  • nałożyć maść o grubości 2–3mm
  • zabezpieczyć miejsce, owijając je folią spożywczą na około 50–60 min
  • ściągnąć folię spożywczą i usunąć resztę środka po czym przystąpić do zabiegu

Maść TKTX jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku drobnych zabiegów kosmetycznych, zwłaszcza jeśli wykonuje się ich wiele naraz. Maść ta może być również pomocna podczas zastrzyków w twarz – jeśli jesteśmy poddawani zabiegowi wypełniania lub wstrzykiwania innych neurotoksyn w twarz, ważne jest, aby odczuwać jak najmniejszy dyskomfort.

Maść TKTX została opracowana specjalnie po to, aby przeciwdziałać temu bólowi, jest więc idealna do stosowania przed wszelkiego rodzaju zabiegami estetycznymi.

Maść TKTX a zabiegi kosmetyczne – co warto wiedzieć? 

Maść TKTX jest również przydatna w kontekście zabiegów laserowych i innych operacji kosmetycznych, w których wykonuje się wiele zastrzyków w tym samym obszarze (np. liposukcja). Jeśli w jednym obszarze trzeba wykonać wiele zastrzyków, maść może pomóc w znieczuleniu każdego z nich.

Osoby, które mają w planach zabiegi kosmetyczne takich jak np. makijaż permanentny, powinny się do nich odpowiednio przygotować, stosując produkt, który pozwoli im cieszyć się bezbolesnym doświadczeniem. Krem znieczulający TKTX to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy planują wykonanie zabiegu.

Krem został opracowany do stosowania podczas wszystkich rodzajów zabiegów kosmetycznych, w tym depilacji laserowej i depilacji woskiem. Po nałożeniu na skórę przed wykonaniem tych zabiegów krem zapewnia całkowity brak bólu. Krem jest całkowicie bezpieczny i nie powinien powodować żadnych skutków ubocznych ani problemów, w przeciwieństwie do innych kremów sprzedawanych bez recepty.

Sprzedający nie bierze odpowiedzialności za reakcje alergiczne lub wszelkiego rodzaju działania niepożądane, należy uważnie przeczytać składniki i instrukcje użytkowania przed użyciem oraz zadać wszelkie pytania.

Dokładna analiza składników wchodzących w skład formuły zapewnia, że krem jest całkowicie bezpieczny do stosowania przez każdego, kto zechce go nabyć. Krem zawiera chlorowodorek lidokainy, który jest substancją czynną powszechnie stosowaną w wielu żelach znieczulających. Produkt jest wytwarzany przez uznaną firmę z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu produktów przeznaczonych do stosowania podczas zabiegów kosmetycznych.

Artykuł powstał przy współpracy z sklepem oferującym kremy znieczulające TKTX https://www.tktx-znieczulenia.pl

 

Podziel się