Co pewien czas facebook wprowadza nowości na naszych kontach na portalu. Zmiany te są wprowadzane stopniowo dla różnych krajów oraz w danym kraju stopniowo na użytkowników. Parę dni temu zostałem wyróżniony przez FB i otrzymałem możliwość aktualizowania swojego profilu o :

  1. Film profilowy.
  2. Prezentacje 
  3. Wyróżnione Fotki.

Film profilowy.

Facebook pozwala nam zamienić nasze dotychczasowe zdjęcie profilowe na 10 sekundową animację ( film ). Opcja ta nie jest dostępna z poziomu komputera ale w aplikacji na telefonie. Możemy nagrać krótki filmik np; z przedstawieniem siebie. Zobacz na Moim Profilu na FB jak wygląda taka animacja. Oczywiście ogranicza nas tylko wyobraźnia i czas.

Prezentacja.

Jak mówi sama nazwa w tym miejscu możemy w krótki sposób opisać siebie, co robimy albo nasze życiowe motto. Ale jak poprzednio mamy pewne ograniczenie jest to dokładnie 101 znaków. Wiec na pewno nie mam możliwości rozpisania się. Ja dodałem :

Więcej o mnie na moim blogu  http://WojciechWesolowski.pl Zapraszam

Film profilowy1

Wyróżnione Fotki.

Facebook pozwala nam przypiąć na stałe 5 wybranych przez nas fotek. Można tak w prosty sposób pokazać siebie.

Film profilowy2

Zapraszam was do testowania nowych opcji a szczególnie Filmu profilowego na Facebooku jeśli uda wam się nagrać coś fajnego proszę w komentarzu podajcie link do swojego profilu. Zapraszam was też do podsuwania pomysłów w jaki sposób można to wykorzystać do budowania marki osobistej na FB.

Podziel się