Nie trudno zauważyć, że wiele produktów dostępnych w sklepach importerów, jest tych samych marek, które znamy z popularnych sieciówek. Skąd więc wzięła się ich popularność? Czy nie jest to przysłowiowe wożenie drewna do lasu? Skąd wziął się fenomen chemii niemieckiej i czy rzeczywiście jest tak dobra? Czy warto kupować środki czystości sprowadzane z zagranicy? Odpowiadamy!

Skąd wziął się fenomen chemii niemieckiej?

Chemia gospodarcza sprowadzana z Niemiec cieszy się niesłabnącą popularnością. Wśród Polaków istnieje przekonanie, że jest dużo lepsza od tej produkowanej na rynek Europy Wschodniej. Podstaw tego przeświadczenia możemy szukać w naszej historii.

Gdy po upadku komunizmu mieliśmy możliwość poznać zachodnie produkty, szybko okazało się, że są lepsze od naszych. Teraz, choć rynek znacząco się zmienił, nadal zagraniczne środki czystości są synonimem jakości.

Jeszcze paręnaście lat temu, aby się o tym przekonać trzeba było podróżować lub mieć zagranicznych znajomych. Dzisiaj hurtownia chemii gospodarczej sprowadzanej z zachowuj bardzo ułatwia sprawę! Dzięki nim, wielu Polaków prowadzi cieszące się dużym zainteresowaniem sklepy z chemią niemiecką.

Dobra jakość – wysoka skuteczność

Wielu Polaków używających niemieckiej chemii gospodarczej zwraca uwagę na jej wydajność. Mniejsze ilości produktu przynoszą spodziewane rezultaty, a tej samej wielkości opakowanie starcza na dłużej (to także oszczędność!).

To przez bardziej skoncentrowane formuły i większą ilości substancji aktywnych w składach. Dzięki temu, proszki i płyny z Niemiec spierają lepiej oraz nie pojawia się problem szarzejącej bieli. Ten kto raz przetestował produkty z zagranicy nie chce wracać do tych dostępnych w naszych supermarketach.

Gdzie można kupić chemię sprowadzoną z Niemiec?

Chemii gospodarczej sprowadzonej z Niemiec nie kupisz w popularnych sieciówkach. Owszem, pojawiają się w nich zachodnie marki – na tyle opakowania przeczytamy, że są wyprodukowane w Niemczech, Francji czy Anglii.

Jednak są to produkty produkowane na rynek Europy Wschodniej, ich produkcja podlega innym normom. Środków czystości z Niemiec szukaj w osiedlowych sklepach, które znajdziesz w każdym mieście czy większej miejscowości.

Są to najczęściej małe drogerie lub stoiska na targach. Jeśli w twojej okolicy nie zauważyłeś, by któryś sklep oznaczony był jako importerski, skorzystaj z Internetu! W sieci bez problemu znajdziesz aukcje, a nawet całe sklepy z produktami z zachodu.

Szczególnie warto zajrzeć na stronę hurtowni EDG https://b2b.europedg.pl/kategorie-produktow/chemia-niemiecka-hurtownia. To jeden z najlepszych importerów w Polsce. Wyróżnia się rzetelnością i bogatym asortymentem w konkurencyjnych cenach. Być może nawiązanie z nimi współpracy i wzbogacenie okolicy o sklep z niemiecką chemią gospodarczą jest doskonałym sposobem na osiągnięcie sukcesu w twojej miejscowości!

Czy rzeczywiście niemiecka chemia gospodarcza jest taka dobra – podsumowanie

Nie wszystkie produkty sprowadzone z zachodu będą bez wad i nie wszystkie będą lepsze od tych dostępnych w Polsce, dlatego warto zdać się na opinie znajomych i doświadczonych dostawców działających w branży od wielu lat. Oni wiedzą, które produkty warto sprowadzić, by zaproponować klientom wyższą jakość w dobrej cenie.

eMarketing może być prosty - Akademia eMarketingu
Podziel się