Biznes na skalę światową… Twój biznes!

Do czerwca 2015 roku sklep aplikacji mobilnych dla urządzeń iPhone i iPad zanotował w sumie 100 miliardów pobrań… Z kolei sklep Google Play (aplikacje na system Android) zanotował 50 miliardów pobrań. Nic dziwnego, że rynek aplikacji mobilnych jest tak dochodowy i szacuje się go na ok. 143 miliardy dolarów. Dolicz do tego rynek mobilnej reklamy wyceniany na kolejne 135 miliardów USD…

Do tej pory, aby zarabiać na tym rynku, musiałeś stworzyć własną aplikację, umieścić ją w sklepie i modlić się, aby zdobyła szaloną popularność.

WowApp zmienił zasady gry, bo nagle możesz i ty z tego rynku czerpać zyski NIC w to przedsięwzięcie nie inwestując.

I jeszcze garść danych z rynku VOIP, czyli połączeń telefonicznych wykonywanych po łączach internetowych. W 2013 roku szacowana, iż ponad 155 milionów ludzi na świecie wykonuje stale połączenia międzynarodowe korzystając z usług VOIP…

WowApp służy do wykonywania połączeń VOIP oraz jest mobilną aplikacją do bezpośredniej i natychmiastowej komunikacji… w tym jednym małym programie drzemią olbrzymie możliwości!!!

Jak to rozumieć?

Otóż możesz zbudować sobie globalny biznes telekomunikacyjny i reklamowy polecając tę darmową aplikację kilku osobom, które z kolei polecą ją kilku następnym itd. W ten sposób narodziła się potęga Facebooka, Twittera, Skype, Whatsapp i wielu innych gigantów internetowych.

Pobierz Darmowy Raport

Na poniższej ilustracji jest przykładowy fragmentaryczny wydruk z tabeli moich prowizji programu WowApp i zawarty tam wykaz połączeń telefonicznych z wyszczególnieniem kraju, poziomu umiejscowienia danej osoby w programie partnerskim pod moim kontem, a także kwotę wygenerowanych wowcoinów:

unnamed (1)

W ten sam sposób możesz czerpać dochody z reklam, jakie emituje WowApp każdemu użytkownikowi. Co ciekawe, reklamy te są skierowane na konkretny rynek, a więc ktoś w Nigerii zobaczy reklamy lokalnych firm, a użytkownik w Polsce np. banku ING lub Ikei.

Możemy zarabiać prowizje z reklam, za jakie płacą firmy w ponad 100 krajach świata!!!

Czy zaczynasz dostrzegać już potencjał? Jeśli Tak Zarejestruj się Tutaj.

Oczywiście jedna reklama i jedna polecona osoba nie przyniesie Ci fortuny, bo mówimy o bardzo tanich usługach, ale w dużej skali zaczyna się już duży i bardzo dochodowy biznes.

Dlatego nazywam WowApp biznesem wizjonerskim!

Kto dostrzeże ten potencjał i złapie wizję wielkiego, globalnego, a na dodatek WŁASNEGO biznesu w wymienionych branżach, ten może naprawdę skorzystać na tej okazji.

Czy jesteś tą osobą?

Jeśli tak, to korzystaj z tej aplikacji codziennie, ale też upewnij się, że powiesz o niej wszystkim, zademonstrujesz ją i opowiesz o korzyściach, jakie ona daje. Za kilka lub kilkanaście miesięcy aplikacja WowApp będzie miała miliony użytkowników i pewien % z nich może być w Twoim Networku! Ta myś powinna Cię zdopingować do bezkompromisowej pracy.

Życzę Ci wielu sukcesów na tym polu!

Wojciech Wesołowski

Podziel się