Szwajcarski oparty high-tech Preiscoin , Waluty cyfrowe z planem wyrównania MLM uruchomił nowe rozwiązanie globalne płatności nazwie PRS Pay .

Pierwsza transakcja publicznego przy użyciu PRS Pay miało miejsce w Wakefield Quebec, Kanada (mały przedmieściach Ottawy) w restauracji Chico.

Rachunek w wysokości 107 $ Kanadyjskich został przeliczony na walutę Preiscoins na następnie został wygenerowany kod QR dla klienta, teraz wystarczy że klient zeskanuje kod QR swoim smartfonie i Jedno kliknięcie i posiłek został opłacony.

Tak powstała pierwsza Historyczna opłata.

W tym samym dniu, firma otworzyła swój pierwszy Preiscoin ambasady w innym sklepie w tym samym mieście. Jamboree sklep z pamiątkami nie tylko akceptuje Preiscoin jako płatność, można też tu szybko kupić jak i sprzedać walutę cała proces nie zajmuje niecałe 3 minuty.

Jedyne, co jest potrzebne do rozpoczęcia korzystania z płatności Preiscoin jest telefon komórkowy lub inne urządzenie z dostępem do Internetu. Wszystkie transfery są między użytkownikami bez pośrednika i nie przynoszą żadnych opłat. Jest szybki, wygodny i bezpieczny. Wszystkie transakcje są natychmiastowe i PRS działa na całym świecie. Otrzymane środki pojawią się w cyfrowej portfela natychmiast, bez konieczności oczekiwania na sesji międzybankowych, oszczędzając czas i wysiłek. mówi Chris Reid , dyrektor marketingu w Ameryce Północnej.

To duże osiągnięcie dla tej nowej waluty uznając, że Bitcoin powstała w 2008 roku i dopiero w 2010 roku zastała dokonana pierwsza płatność za Pizze.

Preiscoin osiągnęła ten etap zaledwie 7 miesięcy od premiery waluty.

Pierwszy Preiscoin transakcji

Preiscoin-Transaction

Artykuł : http://www.businessforhome.org/

Podziel się