Zaczynamy kolejny rok. Rok pełen nowy możliwości, nieprzetartych szlaków,planów. Nowy rok który przybliża mnie do realizacji moich głównych celów. Ale zanim zaczniemy kolejny rok warto zrobić sobie drobne podsumowanie poprzedniego roku … 

Dla mnie to Był Bardzo Udany Rok .

Czy mógł być lepszy owszem, pewne decyzje i rzeczy zrobił bym inaczej ale czy lepiej, tego nie wiem. Bo każdy akcja ma za sobą inną reakcje …

Był to rok który mocno nastawiłem na swój rozwój osobisty. Poznałem miedzy innymi jednego z moich idoli Briana Tracy. Miałem przyjemność uczyć się od takich liderów jak  Pawła Mroza, Daniela Kubacha i innych. A co najcenniejsze poznałem masę wspaniałych ludzi którzy myślą podobnie jak Ja. 

Prowadziłem prawie 100 szkoleń dla ponad 7000 osób ( są to szkolenia online jak i stacjonarne).

A co najważniejsze kocham to co robię … a obecna moja praca jest moją pasją. 

Ale ciężka praca się opłaca … zostałem wyróżniony w rankingu portalu alterbusiness.info i znalazłem się w gronie najpopularniejsi Liderzy MLM w 2015 roku na zaszczytnym 8 miejscu.

Dziękuję Kochani za Głosy.

Ranking-Managerów

 

Jeśli szukasz nowych możliwości biznesowych oraz chcesz nauczyć się ja wykorzystać internet do zarabiania. Zapraszam Cię do Mojej i Pawła Grzech Akademii …. 

Podziel się