10 najpopularniejszych Managerów

Więcej o rankingu Tutaj

Wśród Managerów rywalizacja o miejsca w ścisłej czołówce była bardzo zacięta. Ostatecznie pierwsze miejsce, dzięki 346 głosom, zdobyła Renata Zielezińska, współpracująca z firmą Mariza. Sama przedstawia się jako osoba uwielbiająca sprzedaż, rozwój osobisty i kontakt z ludźmi.

Pani Renata pokonała drugiego w kolejności Pawła Byczuka dokładnie 3 głosami (!). Podium zamknął Roman Skarupa z niemal równie wysokim wynikiem – 324 głosy.

Na czwartym miejscu z grudniowym zestawieniu Managerów uplasował się Wojciech Wesołowski, który zdobył równo 300 głosów. Za nim, na miejscu piątym, wylądowała Grażyna Byczuk, która uzyskała 220 głosów i zamknęła pierwsza piątkę.

Zdobywcy kolejnych miejsc w pierwszej dziesiątce Managerów grudnia zgromadzili już mniejsze ilości głosów. I tak do zajęcia miejsca szóstego Pawłowi Samarecowi wystarczyły 62 głosy, a siódmy na liście Jacek Święs zgromadził ich 48. Zaledwie dwa głosy mniej miała Ania Sikora (miejsce ósme), której po piętach deptał Vito Casetti – 45 głosów. Top ten Managerów w grudniu zamknęła Aleksandra Grotha, która zdobyła 10 głosów.

Podziel się