Kilka słów wstępu :

Jeśli mnie jeszcze nie znasz prowadzę od kilku lat grupę marketingową PodstawyBiznesu.pl wraz z moim przyjacielem Pawłem Grzechem. Uczymy tam, jak dzięki systemowi budować stały i stabilny dochód dzięki możliwością jaki daje internet. Możesz sam zobaczyć od środka jak wygląda nasz system wystarczy zarejestrować się Tutaj ( Darmowa Rejestracja). 

Pewnie się zastanawiasz co to ma wspólnego jakiś system z konkursem … już wyjaśniam.

Wszystko co robię i uczę jest oparta na mojej praktyce … zanim coś komuś podpowiadam i proponuję muszę sam sprawdzić u siebie czy to działa … Jak chcę kreować Liderów muszę sam nim być i przejść całą drogę od A do Z . 

Dla czego Uwielbiam wszelkie Konkursy i rankingi ?

Jak wspominałem już w innym artykule moją słabością i zarazem siłą jest Ambicja. Ona miedzy innymi pcha mnie przed siebie, pomaga realizować cele itp. oczywiście oprócz ambicji musisz wiedzieć swoje Dla czego coś robisz. (ale to temat na całkiem spory artykuł ).

Konkursy pozwalają w zdrowy sposób rywalizować z innymi. Dziś dostałem ciekawego maila :

Jesteś na 26 miejscu w Konkursie na Najlepszego Rekrutera!
Ranking z dnia 5.03.2015
Bardzo nam miło poinformować, że obecnie zajmujesz 26 miejsce w Konkursie na Najlepszego Rekrutera.
Gratulujemy! Nie zwalniaj tempa – masz naprawdę realne szanse na wygranie Tableta Samsung Galaxy Tab!

Jest to konkurs firmy która jest obecnie dla Mnie priorytetem jeśli chodzi o mój tzw. Portfel Internetowy (więcej o możliwości zarabiania dowiesz się TUTAJ ).

A 26 miejsce wśród około 4000 partnerów biznesowych to całkiem niezły wynik … ( ale też do poprawienia ).

Pamiętaj że konkursy motywują i nie ukrywam że nie tylko chodzi tu o wygraną ale przy zdrowej rywalizacji możesz motywować nie tylko siebie ale i swój zespół. W konkursach firmowych ( sprzedażowych i rekrutacyjnych ) nie ma przegranych. Nawet jak nie otrzymasz nagrody to są inne korzyści takie jak :

1. Powiększenie zespołu.

2.Zwiększenie przychodów.

10 najlepszych rekruterów otrzyma tablety Samsung Galaxy Tab podczas seminarium 18 kwietnia, które poprowadzi Paweł Jan Mróz

Na szczęście mam jeszcze czas do 12 kwietnia na poprawienie mojego wyniku … i by pomóc kilku osobą na załapanie się na nagrody. No i oczywiście super rywalizować z przyjaciółmi bo kto by nie wygrał i tak będziemy świętować, przecież spotkam się z Wami wszystkimi na seminarium i gali rozdania nagród, dlatego wszystkim życzę wygranych i super wyników. 

 

Mam do was pytanie czy dla Was konkursy są motywacją, czy lubicie w nich brać udział i dlaczego ? Napisz i proszę w Komentarzu.

 

 

 

 

Podziel się