Budowanie listy adresowej jest jednym z kluczowych elementów eMarketingu. I na pewno o tym napiszę nie raz na mojej stronie. Ale dziś chciałbym ci opisać jedną z ciekawszych wtyczek do WordPressa Bloom. 

Jeśli czytasz ten artykuł powinno wyskoczyć ci okienko Pop – up z moim nagraniem Video gdzie wskazuję ci 3 powody, dlaczego masz mi pozostawić swój adres email. Jest to jedna z funkcjonalności tej wtyczki .

bloom-type-popupAutomatyczne Opt-In Pop-Up

Bloom pozwala tworzyć automatyczne opt-in pop-up, które mogą być wywołane przez zsynchronizowane opóźnienie, gdy użytkownik osiągnie dno postu lub strony, lub nawet po ich skomentowaniu lub zakupie. Jest to bardzo skuteczny sposób, aby generować i konwertować potencjalnych klientów. Mocną stroną jest własnie ilość konfiguracji.

Tego użyłem do okienka z Filmem.

bloom-type-flyinAutomatyczne Opt-In Fly-Ins

Podobne do wywoływanych pop-upy, fly-in to kolejny świetny sposób, aby przyciągnąć uwagę czytelników “. Ponownie, może być wywołane przez interakcję użytkownika, na przykład opóźnieniami czasowymi lub na końcu strony.

 

bloom-type-inlineOpt-In Form

Czasami istnieje potrzeba bardziej szczegółowego podejścia lokalizacji, niż można uzyskać z globalnym pop-up lub fly-in. To miejsce, gdzie formy opt-inline . Wystarczy skonfigurować swoją formę, generują swoją shortcode, i umieścić go wewnątrz edytora WordPress . Na przykład może go umieścić w dowolnym miejscu we wpisie czy tworzonej stronie. Zasada raz konfigurujesz i umieszczasz za pomocą jednego kliknięcia.

bloom-type-belowPoniżej treści opt-in form

Idealne na blogach i treści  stron, Bloom pozwala na automatyczne umieszczenie formy opt-in poniżej swojego posta lub zawartości strony, przechwytywanie uwagę swoich czytelników najbardziej zaangażowanych bez naruszania ich czytanie. Możesz testować na raz kilka kreacji i zobaczyć która jest najskuteczniejsza dla ciebie.

bloom-type-widgetFormy widget Powierzchnia Opt-In

Paski i stopki są wspaniałe miejsca, aby dodać pole opt-in. Bloom ułatwia dodać opt-in do dowolnego obszaru widget gotowy za pomocą widgetu Bloom. Utworzyć wiele widgetów, jak chcesz i dodać je do dowolnego obszaru widgetu na twojej stronie czy blogu. To idealny sposób do rozdawania poradników czy szkoleń.

A teraz że tak powiem wisienka na Torcie :

bloom-type-lockedWymagają opt-in odblokować zawartość

Wymagając od użytkowników, aby zapisał się na listę przed uzyskaniem dostępu do treści premium jest to świetny sposób zwiększyć liczbę abonentów. I idealne na budowanie listy za każdym razem gdy dzielisz się wartościową treścią czy nagraniem video.

Genialne statystyki.

Ja osobiście po jednym dniu stosowanie dodatku pozyskałem tylko z samych czytelników mojego bloga 10 zapisów na listę:

statystyki

Jeśli jesteś zainteresowany wtyczką skontaktuj się zemną na Facebooku powiem ci jak możesz ją uzyskać .

A ty z jakiej wtyczki korzystasz do budowania listy adresowej …. napisz mi w komentarzu.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Podziel się