Wszystko co ważne, na jednym ekranie – tylko z Ashampoo Snap!

Kup Snap9 w ogromną zniżką.
Ashampoo Snap 9 to idealne rozwiązanie do wykonywania zrzutów ekranu oraz nagrywania poradników wideo na Twoim PC. Przechwytuj wszystko, co widzisz – obrazy lub wideo, oraz dodawaj dodatkowe informacje, np. tekst lub strzałki. Obraz wart jest tysiąca słów – jeśli jest dobrze wykonany! Korzystaj ze zintegrowanego rozpoznawania tekstu, nawet całych stron i udostępniaj obrazy wśród znajomych, czy rodziny. Bez względu na to, czy chcesz coś wyjaśnić, udokumentować, czy po prostu pokazać – Snap 9 to zawsze najlepsze rozwiązanie!
-Twórz zrzuty ekranu oraz wideo szybciej i łatwiej
-Oszczędzaj czas i nerwy
-Nagrywaj, edytuj i wysyłaj natychmiast
-Pracuj szybciej i bardziej elastycznie dzięki Snap 9
-Używaj edycji na żywo i skończ z post-processingiem
-Korzystaj z nowych automatycznych funkcji
-Szybciej, elastyczniej, bardziej użytecznie
Zrzuty ekranu to dopiero początek
Obrazy oraz wideo zawierają informacje, które są dużo bardziej odpowiednie do przekazania treści niż tekst. Używaj Ashampoo Snap 9 do tworzenia obrazów oraz wideo, które opowiedzą historię lepiej niż ktokolwiek inny! Oszczędź długich wyjaśnień i twórz intuicyjne, przejrzyste w treści obrazy w zaledwie kilku kliknięciach.
Wideo doskonałe
Dzięki Ashampoo Snap 9, możliwości są niemal nieograniczone! Twórz poradniki wideo z łatwością, lub nagrywaj swoje sesje z kamerą internetową, z połączenia wideo Skype lub wideo streamingu! Usprawnione funkcje nagrywające pozwalają Ci na pauzowanie wideo, dodawanie efektów lub określanie czasomierzy.
Zalety z posiadania dobrego programu
Ashampoo Snap 9 jest sprytny i robi bardzo wiele rzeczy za Ciebie. Pozwala nie tylko na rozpoznawanie tekstu z całych stron za Ciebie, ale także automatycznie numeruje je, co przyspiesza ich katalogowanie i porządkowanie, a automatyczna funkcja kończenia nagrywania pozwala skończyć w odpowiednim momencie – to wszystko ma sens! Twórz, edytuj, oraz wysyłaj – wszystko z jednej aplikacji.
Rób więcej, zobacz więcej
Snap 9 pozwala Ci edytować swoje nagrania na żywo, dodając do nich tekst lub rysunki. To najszybsza i najbardziej intuicyjna droga to tworzenia wideo-instrukcji! Możesz ponadto nagrywać to, co wpisujesz na klawiaturze. Tam, gdzie wcześniej trzeba było dodać tekst z wyjaśnieniem czy grafikę, Snap robi automatycznie za Ciebie – idealne rozwiązanie przy tworzeniu poradników!
Doskonała komunikacja z innymi aplikacjami
Chcesz wyedytować natychmiast swoje zrzuty w ulubionej aplikacji lub przesłać je do usługi w Chmurze? Ashampoo Snap 9 sprawia, że jest to możliwe. Swobodnie określ edytor tekstu przeznaczony do edycji obrazów, np. Ashampoo Photo Commander, oraz określ ścieżkę zapisu. Chcesz zapisać obrazy online? Wskaż aplikację, np. Evernote i gotowe.
Sprytnie i bardziej elastycznie
Tradycyjnie, podczas nagrywania wideo musisz siedzieć i oglądać materiał, stopując nagrywanie w niektórych momentach. Snap 9 wykrywa konkretne akcje i pozwala na więcej – stopowanie nagrywania automatycznie. Okno nagrywanie jest elastyczne. Przeciągnij je gdziekolwiek chcesz nawet w trakcie nagrywania, aby zmienić obszar akcji!

Podziel się