Określenie SAAS jest skrótem od „software-as-a-service”. Oznacza to oprogramowanie dostarczane w formie ciągłej usługi, jak i jednocześnie oprogramowanie na żądanie, kreując nową formę outsourcingu narzędzi biznesowych. Aplikacje SAAS jest doskonałym rozwiązaniem dla firm i organizacji z oddziałamy rozrzuconymi po różnych lokalizacjach geograficznych i opierających się na mobilności pracowników zatrudnionych.

SAAS to technologiczna ewolucja w dziedzinie pozyskiwania oprogramowania. W dotychczasowych modelach sprzedaż polegała na wykupieniu licencji, co dawało możliwość instalacji i korzystania z oprogramowania na komputerze. Działanie aplikacji w modelu SAAS tworzy nową jakość i dużo łatwiejszą dostępność. Użytkownik otrzymuje nowatorskie narzędzie do dyspozycji, ale nie musi go kupować. Opłata abonamentowa pozwala na korzystanie z wszystkich funkcji oprogramowania na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu na świecie. Logujesz się i korzystasz.

Zainteresował Cię temat zarządzania w modelu SAAS? Czytaj więcej tutaj!

Kolejną zaleta modelu SAAS jest brak drogiego i często skomplikowanego wdrożenia oprogramowania. Po niewielkiej personalizacji program jest dostępny natychmiast.

Model SAAS jest opcją konkurencyjną do tradycyjnego outsourcingu elementów środowiska IT. Oprogramowanie do zarządzania majątkiem i ewidencją dostarczane w formie usługi jest nowatorskim uzupełnieniem, a niekiedy jedyną rozsądną alternatywą do rozwiązań instalowanych na komputerach. To rozwiązanie daje dostęp do najwyższej jakości oprogramowania, stale udoskonalanego i aktualizowanego w znacznie niższej cenie niż klasyczne programy.

Jakie korzyści płyną z rozwiązań zarządzania majątkiem oraz prowadzenia jego ewidencji:

· Ewidencja w modelu SAAS zapewnia uporządkowanie i stałe aktualizacje danych.
· Zmniejszenie czasu inwentaryzacji (nawet o 70-80%). Niższa pracochłonność dekretacji kosztów (nawet o 50%).
· Automatyzacja procesów zdecydowanie poprawi wydajność operacji i efektywność pracy.
· Swobodny dostęp do aplikacji o każdej porze i z każdego miejsca na świecie, a także z urządzeń mobilnych.
· Zyskujesz bezpieczeństwo danych oraz codzienne kopie zapasowe danych.

ASSETSNINJA SAAS doskonale sprawdzi się w ewidencji, amortyzacji, serwisowaniu, magazynowaniu, rozliczaniu nieruchomości, maszyn, samochodów, sprzętu IT. Popularność modelu SAAS wzrasta. Łatwy i szybki dostęp do aplikacji przy jednoczesnym bezpieczeństwie danych bez wątpienia rewolucjonizuje sposób prowadzenia ewidencji.

Eliminacja dużych wydatków inwestycyjnych jest jedną z głównych zalet, ale warto wskazać także na inne aspekty, które podniosą konkurencyjność firmy, czyli:

– gromadzenie i raportowanie danych w jednym miejscu,
– oszczędność czasu i zmniejszenie strat,
– inwentaryzacja środków trwałych.

AssetsNinja SAAS to nowoczesne i dostosowane do Twojej firmy rozwiązanie, które ograniczy czas i koszty inwentaryzacji i zarządzania majątkiem w Twoim przedsiębiorstwie.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Podziel się