Reklama to ponoć dźwignia handlu. Pojęcie bardzo wyświechtane. Kiedyś uważano, że reklama masowa jest najbardziej skuteczna ze względu na fakt, że dociera do możliwe szerokiej grupy odbiorców. Im większe dotarcie tym lepsze efekty. W obecnej chwili działania marketingowe zmieniły się i cały czas ewaluują w kierunku indywidualnej, selektywnej komunikacji. Jest to spowodowane ilością dostępnej treści, przepychem informacji oraz szerokim dostępem do najnowszych technologii

W obecnym świecie marketing treści to najbardziej popularny trend. Teraz nie wystarczy mieć pomysł tylko trzeba go w odpowiedni sposób

Jednym z ważnym elementów indywidualnej komunikacji mogą być kubeczki papierowe ze specjalną i dedykowaną grafiką. Czy wiesz ile potencjalny konsument czasu pije kawę czy herbatę na wynos z kubka papierowego? Nikt tego nie wie bo nigdy nie zostały przeprowadzone takie badania. Można śmiało jednak założyć, że wystarczająco długo się delektuje i jest w stanie zapamiętać praktycznie każdy szczegół z jego grafiki jeśli jest ciekawa i inspirująca.

Kubeczki papierowe SUPERCUPS zapewniają odpowiednią temperaturę zarówno dla napoju gorącego jak i zimnego, w odpowiedni sposób uwolnią bukiet zapachowy oraz zapewnią bezpieczeństwo na każdym etapie serwisu, w każdym punkcie styczności. Ciekawy i indywidualny nadruk może stanowić inspirację i zostanie długo zapamiętany. Kubeczki papierowe firmy Supercups to idealne rozwiązanie dla budowania świadomości oraz uzupełniania komunikacji marketingowej. Szukaj produktów z odpowiednim certyfikatem BRC.

W ofercie kubeczków papierowych SUPERCUPS można znaleźć wszystkie najbardziej popularne pojemności, które mają duże możliwości w zastosowaniu. Indywidualny branding powoduje, że Twoja oferta będzie jeszcze bardziej dostosowana do potrzeb swoich Klientów. Koncerty rockowe, spotkania kulinarne, wieczory biznesowe czy w końcu spotkania przy kawie. Kubeczki papierowe to idealne rozwiązanie.

Drukujemy full color – dzięki starannie dobranym surowcom i aż 6 kolorom nadruku (4 kolory CMYK + 2 kolory z palety Pantone®) wyprodukujemy dokładnie takie kubki, jakich potrzebujesz. Druk offsetowy, w którym się specjalizujemy, pozwala na swobodną manipulację kolorami. Wydrukujemy dowolne grafiki, włącznie ze zdjęciami w wysokiej rozdzielczości, odwzorowując nawet najmniejsze szczegóły z projektów.

Kubki drukowane w pełnym kolorze to obecnie jeden z najciekawszych produktów marketingowych na rynku. Natomiast druk w technologii offsetowej umożliwia wierne oddanie barw, kształtów, a tym samym przekazu marketingowego. Oprócz walorów estetycznych i marketingowych, kubki SUPERCUPS cechuje wyjątkowa jakość osiągana dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych maszyn do ich produkcji. Tym samym, wyprodukowane przez nas kubki możesz wykorzystywać w dłuższym czasie – nie ma obaw, za parę miesięcy nadruk na kubku będzie nadal wyglądał jak nowy!

Nadruki indywidualne wykonujemy zarówno na kubkach z pojedynczą ścianką, jak i dwuściennych. Minimalny nakład z nadrukiem indywidualnym to 10 000 sztuk.

www.supercups.pl

Podziel się