Ostatni dzień lutego pobudka o 4:30 choć zastanawiam się czy w tę noc spałem … czułem dreszcze emocji a nawet i (podniecenie) na myśl o tym dniu. I wydarzeniu które mnie czekało. 

Wiedziałem że mam poprowadzić krótką prezentacje z podstaw biznesu, więc już od paru dni myślałem jaką praktyczną wskazówkę dać naszym partnerom biznesowym tak by mogli powrócić do domu i zacząć działać. Wszystko na co wpadłem wydawało mi się albo zbyt banalne, lub zbyt trudne. Kurcze myślałem przecież ludzie na tym szkoleniu są na różnych etapach jeśli chodzi o eMarketing. 

Proste rozwiązania są najlepsze.

Nie wiem jak u was ale ja na najlepsze pomysły wpadam przed snem … czasem muszę specjalnie wstać i zapisać swoje pomysły by przez noc gdzieś nie przepadły. I tym razem było podobnie aż sam się dziwiłem że wcześniej na to nie wpadłem. Pytanie które zadałem sobie było proste.

Co jest Moją kulą i nogi … jeśli chodzi o eMarketing. 

I tu się muszę przyznać ….Ja potrzebuję Szefa .. Kogoś kto co rano da mi polecenia co konkretnie mam zrobić. Bez tego motam się szperam szukam … i czynności które mogę zrobić w 30 minut rozciągają się w nieskończoność.  

Nie wiem jak TY ale moją słabością jest przekładanie zadań w nieskończoność.

Ale ja nie lubię marudzić a wolę szukać rozwiązań, zastanawiałem się jak byś sobie sam szefem i jak sam siebie motywować ( przecież wiem że nikt za mnie rachunków nie zapłaci ) a kuźwa muszę z czegoś żyć … tu przyszła mi na pomoc moja zarazem wada i zaleta AMBICJA

Muszę mieć Plan.

I tu przyszła pomoc. Po rozmowie z moim partnerem biznesowym jak i przyjacielem Pawłem Grzechem, doszedłem do wniosku że Paweł ma cechy nad którymi ja osobiście muszę bardzo mocno popracować SYSTEMATYCZNOŚĆ i Konsekwencja w Działaniu. 

Dziękuję Ci Paweł.

Pomyślałem że nie tylko ja mam taką wadę … ale też przydadzą się naszym partnerom w biznesie konkretne wytyczne (Plan) co mają robić codziennie i systematycznie by skutecznie budować każdy biznes online. By wiedzieli na czym się skoncentrować i skupić każdego dnia. Tak powstał :

40 Dniowy plan działania.

Dla mnie było to rozwiązanie jak sam sobie być szefem plus połączyłem to z deklaracją publiczną (wyzwanie 40 dniowym) i mam rozwiązanie mojego problemu. No i oczywiście miałem temat na szkolenie które miałem przeprowadzić we Wrocławiu. 

plan40

30 Minut.

To czas jaki został mi przyznany, który nie pozwolił mi się podzielić z wami historią nieprzespanych nocy, dlaczego powstał Plan 40 dniowy itp. Stąd też inspiracja do wpisu bardzo prywatnego.

Na końcu Pytanie.

Co sadzisz o takie formie wpisu, czy wypada robić wpisy z przemyśleniami które są zarazem bardzo prywatne. Jakie jest Twoje zdanie Proszę napisz mi w Komentarzu. 

Podziel się